ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות אלפי מנויים מתנתקים מ-AOL 
 
 
מערכת חיים ברשת

AOL טיים וורנר הודיע בשבוע שעבר על הפסדי ענק של כמאה מיליארד דולר. בין השורות ניתן היה לקרוא לראשונה על נטישת מנויי AOL את החברה הטובעת. האם מדובר בתחילת הקץ של חברת המדיה הגדולה בתבל?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר עשור שלם בו עקומת המנויים המתחברים לשירותיה רק עלתה והגיעה למספר שיא של 35 מיליון מנויים, דיווחה חברת AOL ספקית האינטרנט הגדולה בעולם, על ירידה במספר המנויים שלה, בפעם הראשונה בתולדות החברה.

ההודעה על כך שלמעלה מ-170,000 ממנוייה נטשו אותה, התחבאה לה בין שאר הכרזותיה היותר דרמטיות של AOL טיים וורנר אודות הפסדיה בשנה האחרונה (סכום מדהים של כ-99 מיליארד דולר) והתפטרותו של מייסד ה-CNN טד טרנר ממקומו כסגן היו"ר.

"AOL היא עדיין ספקית השירותים מספר אחת במונחים של חדירת שוק וזמן און-ליין, אך היא מאבדת רלוונטיות באופן מתמיד" אמר דילן ברוקס, אנליסט עצמאי בנושא ספקיות אינטרנט.

אנליסטים רבים מאמינים כי הירידה במספר המנויים, מזערית ככל שתהייה, יכולה להוות אות לבאות המבשר עתיד שחור ל-AOL, אשר לא הצליחה לבצע את המעבר לשוק הפס הרחב המהיר משליטתה בשוק הדייל-אפ לגישה במהירות נמוכה ברשת.

נתונים של חברת Jupiter Research מראים כי אחד מכל שלושה מנויי דיאל-אפ אמריקאים הוא מנוי של AOL, אולם אך רק אחד מכל 30 חשבונות פס רחב בארה"ב הוא של החברה.

ברוקס מאמין כי הנפילה במספר המנויים רוככה ע"י לקוחות פס רחב אשר המשיכו להחזיק בחשבונות ה-AOL על מנת להמשיך להחזיק בכתובות הדוא"ל שלהם. כאשר לקוחות אלו יתרגלו וירגישו נוח יותר בסביבת הפס הרחב, קובע ברוקס, כי רבים מהם ינטשו את AOL.

"אסור להמעיט בחשיבות העובדה שהם מתקשים לתפוס אחיזה בתחום הפס הרחב", אמר ברוקס." אנו עשויים להסתכל אחורה בעוד שנתיים והגיד שזו הייתה תחילתו של הסוף".

מ-AOL נמסר בתגובה כי היא פשוט עברה להתרכז במנוייה אשר משלמים את הסכום החודשי של $23.90 במקום להטיל את יהבה על המנויים המוכנים להתחייב אך ורק להצעות החינמיות של החברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by