ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה עולה המנוע? 
 
 קולומביה: ומתי יתחילו הבדיחות?   
 
רויטרס

מסתבר שהאמריקאים, בצד האבל והשוק על התפוצצות המעבורת קולומביה ומותם של אנשי צוותה, לא זונחים לרגע את יצר העסקים הפורה שלהם. מייד לאחר האירוע הופיעו ב-eBay הצעות מכירה לחלקים מהמעבורת המרוסקת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באמריקה, כך למדנו בעבר, אנשים תמיד ימצאו מקום לפתח את יוזמות העסקים שלהם בצורה מהירה וחסרת פשרות. אמש, מייד לאחר התפרקותה של מעבורת החלל קולומביה בשמי טקסס, החלו אנשים להציע למכירה פומבית באינטרנט, חלקים של המעבורת אשר התרסקו על פני הקרקע.

הצעות המכירה של החלקים, אשר גורמים מטעם NASA הזהירו שאסור לגעת בהם בשל סכנת הרעלה, הופיעו אמש לזמן קצר באתר המכירות הפומביות eBay, בטרם הספיקה החברה להוריד אותן מהאתר.

דובר החברה, קווין פרסגלוב, מסר כי החברה ציפתה לכך שיופיעו פריטים מסוג זה, וציין כי הצעות מכירה דומות עלו לאתר זמן קצר לאחר אירועי ה-11 בספטמבר.

"בכל פעם שקורה משהו כזה, צוותי שירות הלקוחות שלנו מתחילים לחפש. בכל פעם שאירוע כלשהו הופך למרכז ההתעניינות של המדיה, אנו נתקלנו באנשים המנסים למכור דברים הקשורים לאירוע. מניסיון העבר אנו יכולים לומר גם שלרוב מדובר במתיחות – לפעמים אנשים מנסים למשוך לעצמם תשומת לב או להיות חלק מסיפור החדשות."

אלפי פיסות מתכת של כלי הטיס התפזרו על גבי צפון טקסס לאחר שהמעבורת התפרקה בהפרש של 16 דקות מקו היעד שלה במרכז החלל קנדי שבפלורידה. שבעת האסטרונאוטים שעל סיפונה נהרגו כולם.

דובר החברה מסר כי eBay תשתף פעולה עם כל רשות פדרלית אשר תבקש לחקור את נושא הצעות המכירה.

מייקל שלבי, תובע מחוזי בדרום טקסס מסר לעיתונאים במרכז החלל ג'ונסון שביוסטון כי כל מי שייגע בעיי החורבות של המעבורת צפוי לעונש כבד. "זוהי עבירה פדרלית שיכולה להביא לעשר שנות מאסר בפועל. ואני לא אהסס לתבוע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by