ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תגידו, מתי ההצבעה? 

תגידו, מתי ההצבעה?

 
 
גדי שמשון

עם עליצות כשל מצנע השר בציבור, מקוריות כשל בדיחות על עלה ירוק בתקשורת וחוסר רלוונטיות תרבותית ולאומית מובנה, מגיש לנו סבא עוד כמה לינקים לשבת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וראשון, המגניב ביותר. וזה שהלינק הופץ בטירוף בארץ בשבוע האחרון, לא אומר שמותר אפילו לחשוב על לוותר עליו. "האיש המעופף" הוא אחד הדברים המגניבים באמת שנמצאו לאחרונה באינטרנט. תלחצו בכיוון למעלה, ותיזהרו מאלו עם כפפות האגרוף.
 

ו...שלא יעקבו אחרים

 
רמי יצהר, סוג של הצהרה פוסט פוסט מודרניסטית על כפפות אגרוף, פרסם באתרו "עניין מרכזי" את המדריך הבא המלמד כיצד להתנער ממעקבים ואיך להדליף בלי להיתפס. ציטוט: "זכור שאפילו העוקבים המקצועיים ביותר לא יניחו שאתה כל כך מקצוען כי אתה קורא נאמן של 'עניין מרכזי'".
 

חבר'ה חבר'ה, רגע רגע

גם אתם נרעשתם קצת מהידיעה על הפרצות במערכות של אתר "חברה"? אחרי שהוחלפו כל ברכות השלום של מה חדש, מה קורה ומה ככה עם האנשים שלפני שנים רבות רבות נהגתי לפגוש ולשאול מה חדש, מה קורה ומה ככה, הפסקתי להשתמש באתר. זה לא הפריע לי לחוש נבגד, באופן התמים והכי לא מתאים שאפשר. עם כל זה שידעתי שזה לא בלתי אפשרי שאתר ישראלי - ועוד אחד בעל דרייב פרסומי מטורף - יתרשל בסגירת כל קצוות האבטחה.
 
 

למכירה, שמור היטב

למכירה באתר eBay: פעם גם אני אהיה בטלוויזיה
 למכירה באתר eBay: פעם גם אני אהיה בטלוויזיה   
נו, מה לא מכרו ב-eBay. מדרכון ישראלי ועד מטוס מיג 21 במצב שמיש, אבל הפריטים הפיקנטיים ביותר, מתברר, הם אלו הרגילים לכאורה, כמו טלוויזיה שמוצעת למכירה. לפי התמונה, המצורפת בזה, למוכר היה מצב רוח טוב בעת שהחליט למכור אותה (דואר זבל).
 

מחפשים ראש חדש

ואם במצב רוח טוב עסקינן, הרי שמנהיג עלה ירוק, ההוא, נו, בועז מה שמו, שמייד לאחר כשלון הקמפיין הודיע על התפטרות, חזר בו בהודעה בפורום האתר (אחד המשעשעים בארץ. אתה ממש קולט באיזה שורה הכותבים לקחו שאיפה). וכטל אומר שימשיך לשאת בעול עד שיימצא מחליף ראוי, כדי שהתנועה לא תתפרק. ב"זמן תל אביב" נמסר על התעניינות מצדו של ארי שמאי בתפקיד, וחייבים לציין שעצם המחשבה על לראות את שמאי, אוהד הפועל תל אביב קנאי, מתלבש בירוק, שווה שני ראשים.
 

בחורות ערומים זה, חולירע

שרה, מתי אוכל להחליף את אריק?
 שרה, מתי אוכל להחליף את אריק?   
בשבוע שעבר פורסמו כאן זכרונות ממערכות בחירות קודמות, וביניהן סיפור הסטיקר של "שרה נתניהו בעירום" שהועלה לאתר העבודה על ידי תומך. הללו, בהתגוננות מפני התקשורת, העלו באתר מסה שלמה על חופש הביטוי והיסוד הסאטירי שבקריקטורה, במקום לומר לליכוד שמחה בתוקף, שהתמונה דווקא מחמיאה לשרה.
 

5

הלמו שלח ל"דואר זבל" מידע נוסף על התמונה. מתברר שהיא הופצה כבר שנתיים קודם לכן, כמו שמגלה "אינטרנט וורלד ישראל", שפרסם אותה בזמנו. עוד סיפר הלמו כי הפרשה הוזכרה בהערת שוליים בספר "המחשב וההליך המשפטי", וכי הוא עצמו יצר הומאז' לסטיקר ההוא לקראת הבחירות האחרונות, עם יוסי ביילין ומצנע. כזכור, תוצאות הבחירות מלמדות כי את המלחמה הבאה יארגנו לנו דוגמני ציור אחרים.
 

פינת הטוקבאק

אביב חבשוש, בנה המתבגר של אביבית ואושיה בהתהוות, שאל בשבוע שעבר היכן "האחים טבריה", מהטור המיתולוגי בנענע, ומה פשר קריאתם המפורסמת "יאק שי מאש". אז ככה: האחים טבריה בצבא, ונראים מרשימים מאוד במדים, וקריאת הקרב מבוססת על קריאתו של עלי ג'י מתוכנית הטלוויזיה שלו, כשהתחפש לכתב של הטלוויזיה האוזבקית המטייל ברחבי בריטניה (הטור הטברייני פורסם בתקופה שזה נחשב קולי לאזכר אותו).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by