ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר "ממשל זמין" עלה לרשת 
 
 
מערכת חיים ברשת

האתר, המרכז את השירותים המקוונים של אתרי הממשלה השונים, הושק רשמית (כרגע רק בעברית) בכתובת First.gov.il, ומאפשר לאתר טפסים, לגשת למכרזים ולשלם בעבור שירותי ממשל שונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד האוצר השיק את אתר הממשל הזמין של מדינת ישראל. האתר, המרכז את השירותים המקוונים השונים שמעניקים משרדי הממשלה, מאפשר לגולשים לחדש דרך הרשת את רשיון הנהיגה שלהם, לבקש תיאום מילואים, לברר ציוני בחינות, ולגשת למחשבוני המס של משרד האוצר, בין עשרות השירותים השונים אליהם הוא מפנה.

גולת הכותרת של האתר, שכתובתו היא First.gov.il, היא שלושת השירותים החדשים שהוא מציע: שירות הטפסים הממשלתי - המאפשר לאתר ולהדפיס טפסים של המשרדים השונים, אתר המכרזים הממשלתי - המאפשר גישה לכל המכרזים הממשלתיים, ושוהם - שירות תשתיות התשלומים הממשלתי, המאפשר לאזרחים לשלם בעבור שירותי ממשל שונים באופן מקוון.

כרגע מופיע האתר בעברית בלבד. בקרוב צפויות לעלות גם גרסאות בשפות נוספות, וחלק מהטפסים יהפכו לטפסים מקוונים לכל דבר, שאין צורך להדפיס ולשלוח בדואר המזדחל.

כזכור, השבוע הכריז משרד הפנים כי חברת HP זכתה במכרז להנפקת תעודות זהות "חכמות", שישמשו כחתימה אלקטרונית של האזרחים, בבואם לקבל שירותים מקוונים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by