ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
צאו לנו מהדפדפן! 
 
 אנחנו יודעים איפה גלשת בקיץ האחרון. הממשלה הבריטית   
 
מערכת חיים ברשת

ממשלת בריטניה מתכננת להמשיך במרץ בתוכנית החדשה שלה למלחמה בעבירות מחשב ופדופיליות אינטרנט. על פי התוכנית: ספקי האינטרנט יחוייבו לשמור על פרטי הגלישה שלך עד כשש שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנית חדשה תדרוש מספקי האינטרנט בבריטניה לשמור ולאכסן את נתוני הגלישה של המשתמשים שלהם, החל מהאתרים בהם גלשו והזמן בו גלשו בהם, וכלה בתיעודי הדואר האלקטרוני שלהם. את המידע יחויבו הספקים לשמור עד שש שנים.

דו"ח מיוחד שהוגש בנושא לממשלה הבריטית המליץ לה לזנוח את התוכנית החדשה, או למתן אותה. "מומלץ שהממשלה תדרוש מספק אינטרנט לעקוב אחר לקוח רק בתנאי שכוחות הביטחון דורשים זאת", לשון הדו"ח. חבר המיניסטריון הבריטי בוב אינסוורט אמר בתגובה להצגת הדו”ח כי ממצאיו נבדקו בעיון אך הממשלה החליטה להמשיך בתוכניתה המקורית.

גם ספקי האינטרנט הביעו את דאגתם מאופן הוצאתה לפועל של התוכנית החדשה. "זו בעיה לוגיסטית לא פשוטה לשמור ולאכסן שש שנים של גלישה באינטרנט ותיעודי אימיילים של כל הלקוחות שלנו", העיד נציג ספקית אינטרנט בריטית.

חברת AOL העריכה שלצורך התוכנית יזדקקו ספקי האינטרנט לנפח הדומה לזה של כ- 360,000 דיסקים בכל שנה עבור אכסון כמות המידע העצומה.

ג'ים גמבל, בכיר במשטרת בריטניה, סיפר בראיון ל- BBC על חשיבות התוכנית לכוחות החוק: "אגירת המידע הזה עשויה להיות קריטית מאוד. בהרבה מקרים עוברות מספר שנים עד שאנו מצליחים לאסוף מספיק ראיות בכדי לזהות באופן וודאי את הפושע". "עדיפה תוכנית ברורה המאפשרת לנו לגשת למידע החשוב הזה מאשר שנעשה את זה בדרכים לא דרכים", מעיד גמבל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by