ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התנועה הראלית: התינוקת המשובטת הראשונה חיה בישראל 

התנועה הראלית: התינוקת המשובטת הראשונה חיה בישראל

 
 
מערכת חיים ברשת

נשיאת חברת "קלונאייד", הנמצאת בבעלות הכת הראלית הודיעה : "התינוקת המשובטת הראשונה חיה בישראל". נציג התנועה בישראל בראיון לחיים ברשת : יש סיכוי שהוריה יהודים וחששו שיאלצו למסור אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיאת התנועה הראלית העולמית, ד"ר בריז'יט בוסלייה, העידה ביום שלישי בבית המשפט בארה"ב כי התינוקת "המשובטת" הוברחה מחוץ לגבולות ארה"ב וחייה כעת בישראל.

עדותה של בוסלייה בבית המשפט באה בעקבות שימוע בנושא מינוי אפוטרופוס לתינוקת ולקיחתה מהוריה. הסיבה לשימוע - עורך דין אמריקאי שהחליט לתבוע את התנועה על ניצול התינוקת לצרכי תעמולה ופרסום. בעקבות עדותה אמר השופט האמריקאי, ג'ון פרשינט, כי המקרה נמצא מחוץ לתחום שיפוטו ולכן לא ימשיך לדון בו.

על פי הודעה התנועה, התינוקת ששמה "איב" שובטה באמצעות הנדסה גנטית ע"י חברת "קלונאייד" השייכת לתנועה הראלית. התנועה, מאמינה כי חוצנים יצרו את החיים בכדור הארץ באמצעות הנדסה גנטית. היהודים, על פי התנועה, הם הצאצאים הישרים של הזיווג בין החוצנים לבין בני-אדם בעוד כל שאר העמים הינם תוצר הנדסה גנטית טהורה. התנועה טוענת ששיבטה עוד שני תינוקות נוספים, בהולנד וביפן, אך מסרבים בתוקף להעבירם לבדיקות מדעיות בכדי להוכיח את הטענה.

קובי דרורי, דובר התנועה הראלית בישראל אומר בראיון לחיים ברשת כי לדעתו יש אמת בדבר : "אני מכיר את ברידג'יט היטב. היא אישה אמינה מאוד ולא סביר לדעתי שתשקר. בטח לא תחת שבועה בבית המשפט האמריקאי".

"ייתכן מאוד שהוריה יהודים. הם כנראה פחדו שיקחו מהם את הילדה בעקבות השימוע ולכן ברחו לישראל עם הילדה", מוסיף דרורי אך מסייג; "אני בעצמי לא יודע בדיוק מה הקשר הישראלי פה, אבל אני בטוח שהעניין יתברר במהרה. אני יודע שהילדה ההולנדית המשובטת תחשף בקרוב ע"י קלונט ואולי זה ישפוך אור חדש על הפרשה האחרונה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by