ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שינויים בהרגלי הצריחה 
 
 
מערכת חיים ברשת

המקלחת שלכם תבעה אתכם על הטרדה? המאבטחים של שרהל'ה שרון סילקו אתכם בבושת פנים ממסיבת-שירה-בציבור-פרועה? פיתוח חדש יפתור לכם את הבעיות. או לפחות חלק מהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוט`קה יוכל סוף סוף גם לשיר
 מוט`קה יוכל סוף סוף גם לשיר   
פיתוח חדש יעניק לזמרים-חובבים-ומאותגרים-ווקלית הצעה שלא ניתן לסרב לה : הקץ לזיופים.

הפיתוח, סוג של מכונת-קריוקי ביתית, הוא קופסא תמימה למראה הכוללת מקרן (להצגת מילות השירים), ומערכת מוסיקלית אליה מחובר מיקרופון. בתוך הקופסא, מתחבא לו מעבד רב-עוצמה שתפקידו להפוך כל זמר-חובב לאחינועם ניני, או לפחות לנועה תשבי.

המכשיר כולל סדרה של טריקים טכנולוגים שמטרתם לשפר את איכות השירה של המשתמש בו, ובאם מדובר בהופעה אל מול קהל, גם לאפשר לו לשמור על כבודו העצמי. בין היתר תוכלו למצוא בו מערכת "תיקון-מנעד-קולי", שתפקידה לתקן דיגיטלית את טון-הצליל הבוקע מגרונו של הזמר ולהתאימו למוסיקת הרקע. בנוסף, יודע המכשיר גם לאבחן בזמן אמת את קולך ולהשלים עבורך את הצלילים שחסרים לך. למשל, אם יש לך בעיה עם הצלילים הגבוהים ושמך אינו במקרה דוד דאור, הוא ייצר עבורך קולות גבוהים, שישולבו בשירתך באופן טבעי לחלוטין.
 
 
מכונת הקריוקי המשוכללת, מיוצרת ע"י חברת IVL, חברה המתמחה בטכנולוגיות סאונד מתקדמות. מנהל המכירות של החברה, אד פרסון, הסביר בהשקת המוצר כי מדובר במהפכה של ממש מבחינת מכונות הקריוקי-הביתיות. "עד היום החברה שלנו וחברות דומות בתחום סיפקו מערכות שכאלו לאולפנים מקצועיים, ועלותה הייתה בהתאם. המערכות החדשות מספקות רמה גבוהה מאוד גם ללקוחות ביתיים, ובמחיר זול בהרבה". המערכת עולה בארה"ב כ- 70 דולר, ומסופקת עם מקלדת מיוחדת באמצעותה תוכל להפוך את קולך לרובוטי-מתכתי, או להפעיל יכולות של אוטוטיון (כמו בשיר המפורסם של שר "Believe" והחדש של מדונה "למות ביום אחר") וכמובן להפוך את קולך לקול גברי או נשי, הכל בלחיצת כפתור.

"המכשיר משמיע את הקול שלך באיחור של כ- 3 מילישניות, איחור כמעט בלתי מורגש. בזמן הזה הוא מנתח את הצליל ומתקן אותו בהתאם למוסיקת הרקע", מעיד פרסון על הטכניקה העומדת מאחורי הפיתוח. "הטכנולוגיה הזאת משמשת זמרים מקצועיים באולפנים שלהם ובהופעות חיות יותר מעשור, ואוכל לספר לכם שהרבה מהזמרים תלויים במכשיר הזה בשביל לעבור הופעה בשלום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by