ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קאזאה משיבה מלחמה 
 
 
מערכת חיים ברשת

בניגוד ליתר שירותי החלפת הקבצים שנתבעו למוות ע"י תאגידי המוזיקה והבידור, בקאזאה לא מתכוונים לשתוק. חברת האם שלה הגישה תביעה בה היא מאשימה את התאגידים במונופוליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרמן נטוורקס, הבעלים של תוכנת החלפת הקבצים קאזאה, הגישה תביעה כנגד חברות המוזיקה הגדולות, אשר מנהלות נגדה מהלך משפטי. החברה מאשימה את תאגידי המוזיקה כי הם מנצלים "בצורה מחפירה" את כוחות זכויות היוצרים שברשותן, ובעצם מהוות מונופול בלתי הוגן.

בתביעה אשר הוגשה ביום ב' בביהמ"ש הפדרלי בלוס-אנג'לס, טוענת שרמן כי חברות הבידור הגדולות משתפות ביניהן פעולה על מנת לחסל מתחרי און-ליין פוטנציאליים מהעסק.

התביעה היא מהלך נגדי של שרמן, אשר נתבעה ע"י תאגידי המוזיקה על כך שהיא כביכול מסייעת להפרת זכויות יוצרים מסיבית על גבי הרשת. בשבוע שעבר, קבע שופט פדרלי כי חברות המוזיקה ואולפני הסרטים יכולות להמשיך לנהל את תביעתן כנגד שרמן.

תעשיית המוזיקה מתייחסת אל שרמן כאל עבריינית בדיוק כמו נאפטר או איימסטר, אשר נתבעו ונסגרו. אולם מנהלי שרמן אומרים כי העסק שלהם שונה לחלוטין, כיוון שהחברה נוסדה על מנת ליצור רווחים מהפצת און-ליין חוקית לחלוטין. בשרמן טוענים כי הניסיון של תאגידי המוזיקה להוציא אותם מהמשחק, נעשה בשל העובדה שהמודל העסקי של קאזאה מציג אלטרנטיבה לשירותי התאגידים.

שרמן מבקשת מהשופט להכריז כי מחזיקי זכויות היוצרים אשמים ביצירת מונופול בלתי חוקי ועבירות דומות, ולמנוע מהם לאכוף את זכויות היוצרים שלהם.

צעד זה של שרמן, נועד בעיקר על מנת לקנות עוד זמן עבור קאזאה, וכדי להערים קשיים בדרכה של RIAA ותאגידי המוזיקה אותם היא מייצגת, אשר כבר קיבלו אור ירוק מבית המשפט להמשיך בתביעה נגד קאזאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by