ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
העם רוצה פינגווינים: שוחררה KDE 3.1 
 
 בונבון לעיניים. הגירסה החדשה של KDE   
 
מערכת חיים ברשת

שולחן העבודה הפופולרי ללינוקס (בעל התמיכה המשובחת בעברית) זוכה היום לגירסה חדשה שכוללת הרבה מטעמים, וחשוב לא פחות - שיפורי אבטחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שמח לחובבי הלינוקס: בשעה טובה ומוצלחת, ואחרי חודשים של גירסאות בטה ותיקוני אבטחה, פרויקט KDE, שולחן העבודה החופשי, הידידותי והפופולרי ללינוקס ויוניקס, שיחרר לאוויר את גירסה 3.1. הגירסה החדשה שמבטיחה שיפורים רבים בנוחות העבודה ובמראה הדסקטופ.

בין השינויים שמציעה הגירסה החדשה: Tabbed Browsing, גלישה במספר אתרים בחלון דפדפן אחד, בדומה לדפדפן מוזילה. תמיכת מולטימדיה משופרת עם לא פחות משני נגני מולטימדיה משובחים. אפשרות לגישה מרוחקת ממחשב אחר לשולחן העבודה בצורה נוחה ונגישה. אפשרות להתחברות ליומן שנמצא על שרת Exchange ארגוני, שיפורי אבטחה רבים, ושיפורים בממשק הניהול.

התמיכה העברית של הפרויקט יוצאת מן הכלל לטובה כבר מגירסה 3.0, והוא כולל גם הרחבת אופיס עם תמיכה בקבצי וורד עבריים, סביבת פיתוח לאינטרנט עם תמיכה בעברית, עשרות משחקים, סקינים רבים ועוד המון דברים טובים. רוב הפצות הלינוקס שמנסות לחדור לשוק המשתמשים הפרטיים, מנסות להשתמש ב-KDE הידידותית והנוחה, כדי להקל על המשתמשים את המעבר מחלונות.

KDE הוא פרויקט קוד פתוח שנתמך על ידי מספר גופים, ומפותח על ידי מאות מתנדבים ברחבי העולם, כולל בישראל. בחודשים האחרונים הוחל במסגרת KDE ובמימון ממשלת גרמניה, בפיתוח תשובה חופשית לשרתי ה-Exchange הארגוניים של מיקרוסופט, שתאפשר אינטגרציה של מערכת מייל, יומן פגישות, לוח משימות ויומן כתובות משותפים לארגון. החבילה הזו עדיין אינה קיימת בגירסה החדשה של KDE, אבל ניתן להוריד גירסאות פיתוח שלה.

הגירסאות הבאות של KDE, מבטיחים בפרויקט, יתמקדו בעיקר בשיפור זרימת העבודה, הגברת המהירות והקטנת צריכת הזיכרון של KDE, שהם הצדדים הפחות חזקים שלה.

KDE ניתן להורדה מהאתר הרשמי של הפרויקט ומאתרי מראה בכל רחבי העולם, כולל ישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by