ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פתאום כל אחד נהיה עמיר פרץ 
 
 
מערכת חיים ברשת

מסתבר ש-KDE, קבוצת הקוד הפתוח המפתחת את הדסקטופ המצוין ללינוקס, היא המפלגה החברתית האמיתית. עכשיו יצאו האנשים הטובים שם במבצע לחלוקה צודקת של ההון החישובי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי פרויקט הקוד הפתוח KDE פתחו במבצע מחמם לב. כדי לאפשר למפתחי הפרויקט שמזלם הכלכלי לא שפר עליהם והם נאלצים לעבוד עם מחשבים ישנים שמקשים עליהם לעבוד ביעילות למען המשך פיתוח הדסקטופ הפופולרי למערכת ההפעלה לינוקס, יצאה הקבוצה בקריאה לבעלי הממון מקרב אנשיה לתרום מכספם ומציוד המחשבים שלהם למען אחיהם, ולמען עתיד ילדינו.

"יש הרבה מפתחי KDE שהם סטודנטים, נמצאים בין עבודות או מה לא", נפתחת ההודעה בעמוד המיועד למבצע. "רבים מאנשים האלה מעבידים את המחשבים הנחותים שלהם קשה מדי כדי להביא לכם את דסקטופ הקוד הפתוח המדהים.

"מפתחי KDE מעבידים את המחשבים שלהם קשה. לבנות את KDE על מחשב טוב (1.4 גיגהרץ, 512MB RAM) לוקח 6-8 שעות. מפתחים רבים עובדים על מערכות שאינן מסוגלות לבנות את KDE בתוך פחות מ-24 שעות (ההדגשה במקור), ומפתחים רבים עושים זאת כמה פעמים בשבוע." אכן מכמיר לב.

לכן מציעים האנשים הטובים ב-KDE, שזכו לאחרונה בדחיפה מוראלית נאה כשאפל השתיתה את דפדפן Safari שלה על דפדפן הקוד הפתוח Konqueror מבית KDE, לתווך בין מי שיש לו ומי שאין לו. העמוד שנבנה לרגל הרעיון מסיים בקריאה למפתחים ה"עניים" לא להתבייש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by