ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לא משתינים בקשת 
 
 ומתי נלך לשירותים?   
 
עידו קינן

קשת תשדר מחר את הפרסומת האינטראקטיבית הראשונה בישראל; צופי הלוויין והכבלים יוכלו לירות במפלצות של Esc באמצעות השלט, והמצטיינים יזכו בפרסים; אבל מתי הם ילכו לשירותים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מה יגידו ב"תנו למפלצות לחיות"?
 מה יגידו ב"תנו למפלצות לחיות"?   
בכניסה לחדר הישיבות של קשת תלויה תמונה של קהל צופים עם משקפי תלת-ממד. הפרסומות שלנו עוד לא קופצות ממסך הטלוויזיה אל תוך הסלון, אבל הן הולכות לעשות צעד גדול בכיוון: הפרסומת האינטראקטיבית הראשונה בישראל, למותג הצעירים Esc של פלאפון, תשודר מחר (ב') בערוץ 2.

"קשת הציבה לעצמה כחלק מראיה אסטרטגית לפתח ולהוביל גם בתחום האינטראקטיבי", אמר מנכ"ל קשת, אבי ניר. אחת הסיבות העיקריות לכך היא הבעייתיות שבפרסום הקיים. נשיא קשת, אורי שנער, שנכח בהשקה הבוקר, סיפר על רשמיו מכנס טלוויזיה בניו-אורלינס: "היה חשש גדול שהפורמט של תוכנית–הפסקת-פרסומות–תוכנית–הפסקת-פרסומות הולך ומתפייד". בין הגורמים להתפיידות הזו נמצאים מכשירי הווידאו הדיגיטליים, שמאפשרים דילוג על פרקי זמן של 30 שניות (אורכה של פרסומת ממוצעת) בלחיצת כפתור.
 
 
"הפרסומת המשחקת", כך קוראים לה בקשת, הופכת את הפרסומת הרגילה של Esc למשחק טלוויזיה, בו נדרשים הצופים לירות באמצעות השלט בכמה שיותר מפלצות. בסיום הפרסומת, מופיע סיכום הנקודות שצבר הצופה, והוא מקבל קוד לשליחתו לחברה. השיאנים יזכו בפרסים.

בתחילת מקבץ הפרסומות בו תופיע הפרסומת האינטראקטיבית, ישודר תשדיר הסברה, שינחה את הצופים כיצד להפעילה. המטרה, הסביר ליבליך, היא "לחנך את הצופים, ללמד אותם איך להשתמש בפלטפורמה" (בשורה משמחת אחת יצאה מהפרסומת הזאת: סוף סוף ערוץ מסחרי לוקח על עצמו משימה חינוכית).

הפרסומת הופקה על ידי חברת GooMe Interactive, שגם בנתה את האפליקציה לשם כך. עלות הפיתוח, סיפר מנהל השיווק והמכירות בקשת, צביקה ליבליך, היא בין עשרים אלף לשמונים אלף דולר מעבר לעלות פרסומת רגילה. מנכ"ל GooMe, דני פלד, הסביר שהיכולות הטכנולוגיות מאוד מפותחות היום בארץ, ומוגבלות בעיקר על ידי הרגולטור. לדבריו, "אם קשת מחר בבוקר תחליט שדודו טופז צריך להיות אינטראקטיבי, אפשר להעלות את זה" (נטליה אוריירו, לידיעתך).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by