ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דבר חופשי 
 
 
מערכת חיים ברשת

מועצת הכבלים והלווין הציגה את המדיניות החדשה שלה בכל הנוגע לשידור צ'אטים ופורומים בטלוויזיה. בינתיים אין חדש תחת מנורת המסך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועצה לשידורי הכבלים והלווין התכנסה ביום ה' האחרון והחליטה על המדיניות הרשמית בנושא שידור צ'אטים ופורומים על גבי מסך הטלוויזיה, כך מדווח אתר אייס.

יו"ר המועצה, עו"ד דורית ענבר הציגה במהלך הכינוס את עיקרי ההחלטות; "המדיניות מיועדת לאזן בין מתן אפשרות לצופים להשתתף באופן פעיל בחוויה הטלוויזיונית, ובין הצורך להגן על רגשות הצופים, פגיעה בשם הטוב וכדומה".

"המועצה מעודדת את השידורים והיישומים החדשים הנוצרים עקב ההתפתחות הטכנולוגית בעולם השידור הדיגיטלי, על מנת להעשיר ולגוון את היצע השידורים והשימושים המוצעים לצופים. המדיניות מיועדת לאזן בין מתן אפשרות לצופים לבטא את עצמם ולהשתתף באופן פעיל בחוויה הטלוויזיונית, ובין הצורך להגן על רגשות הצופים, פגיעה בשם הטוב, פגיעה בילדים ופגיעות אחרות שיכולות לצמוח מבמה שכזו".

מהמועצה נמסר כי עקרונות הבסיס של המדיניות החדשה היא ראשית כל לעגן בכללים ברורים את המותר והאסור בשידור תכנים-חופשיים מהאינטרנט. על פי המדיניות, על החברות המשדרות לבדוק את התכנים המשודרים, בכדי למנוע הכפשות למשל. מאידך, המדיניות מצמצמת את האחריות המלאה על המתפרסם בכדי למנוע מהשידורים להפוך ללא כדאיים עבור החברות המשדרות. אחת הסיבות לגמישות היחסית בפרסום התכנים היא, ע"פ המועצה, משום שהצופים מודעים לכך שאין מדובר במידע בדוק ומהימן : "ברור לצופים כי התכנים באים מאת הציבור ולא מאת מפיק הערוץ כך שהצפייה של הציבור לאמינות, דיוק ואובייקטיביות פחותה אף היא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by