ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתרי השבוע – הקאמה סוטרה בפלאש 
 
 
הילה בקמן

איך נדע מה ללבוש מחר, מי אמר שבני זוג דומים אחד לשני ואיפה יש את החטיפים הכי טובים בעולם; אתרי השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך בחוץ?

 
פיית מזג האוויר היא דמות וירטואלית חמודה שמשתמשת בנתונים אקלימיים משדות תעופה בעולם, כדי לדווח בצורה גרפית וידידותית על מזג האוויר. לא צריך יותר לשבור את הראש במחשבות על כמה שכבות כדאי ללבוש כשהטמפרטורה בחוץ היא, נגיד, 20 מעלות. בכל פעם שמשתנה המצב האקלימי, משתנים גם הבגדים של הפייה וסביבתה שכוללת שמש, גשם, עננים וכו'. בוחרים את העיר או האיזור, ולאחר שכל הנתונים שוכללו, ניתן להעתיק את קוד ה- HTML ולהעתיקו לאתר שלכם (לא לפני שתקראו את התנאים). אה, ואפשר גם לבחור את סגנון הלבוש המועדף עליכם מתוך מדריך הפייה (שנמצא תחת About).
 

קאמה סוטרה בפלאש

 
הרחיבו את הידע שלכם על טכניקות מיניות בעזרת המדריך בו מציגים שני מודלים גרפיים תנוחות מיניות בפלאש. יש גם אפשרות ליצור תנוחות בעצמכם - לשנות את זווית הצלעות, להרחיב את גודל התנועה מלמטה למעלה ומשמאל לימין, לסובב אותם, ולשנות את המהירות.
 

זוג או פרד?

 
אומרים שבני זוג דומים או לפחות מזכירים במשהו אחד את השני. האם אפשר לקלוע, רק על פי התרשמות חיצונית, מי מתאים למי? לרשותכם שתי קבוצות של תמונות שצילם הצלם הבריטי מרטין פאר של בני זוג שהופרדו. נסו, על פי האינטואיציה, לקבוע מי נראים לכם חולקים עם מי את אהבתם. מסתבר שזה לא ממש קל.
 
 

הטרוריסטים החדשים

 
מכירים את האנשים האלה, שכל דיון אתם מוכרח להפוך לויכוח, ולא משנה עד כמה אתם מאמינים בצדקת טיעוניכם או עד כמה הם מבוססים, בסופו של דבר, איכשהו, בעזרת להטטנות מילולית, הם מנצחים בו. סביר להניח שבינתיים, למדתם לא להתפרץ לדלת פתוחה ולהמנע מויכוח אתם. אבל עכשיו, בעזרת המדריך לטרור שיחתי, תוכלו להשיב להם מלחמה.

לתקוף את האדם כדי לעקוף את האמת, להתעכב על פרטים שוליים כדי לחמוק מהנושא או כדי להרוויח זמן חשיבה, להשתמש באנלוגיה לא מובנת, לשאול שאלה שלא יודעים עליה את התשובה, הם רק כמה מהדרכים הנכלוליות שישמשו אתכם כדי לצאת מויכוח כשידכם על העליונה.
 

המדריך לפריך

 
חוויית הביקור במדינה זרה אינה שלמה אם לא טעמתם את המאכלים הייחודיים למקום. אותו הכנ"ל לגבי חטיפי המקום - המפלט הזול, המפצפץ והנגיש שעוזר לסתום חורים כשצריך. אתר Chipworld מכיל מאות ביקורות פרטניות על חטיפים מתוקים ומלוחים מעשרות מדינות בעולם - כולל מישראל - שמתארות את המרקם, הטעם, הריח ואת השורה התחתונה. וכדי להקל עליכם לאתר על מדף החטיפים את זה שהביקורת עליו עשתה לכם חשק, מוצגות גם תמונות של כל אחד מהם. בתיאבון.
 

Who Would You Kill Game

 
בכל סדרת טלוויזיה, אהובה ככל שתהיה, יש לפחות דמות אחת שאוהבים לשנוא. Who Would You Kill Game מציע לכם לתת דרור לפנטזיות האפלות, ולבחור מתוך מאגר התוכניות את הדמות שממנה אתם רוצים להיפטר, לתת נימוקים לבחירה, לקחת על עצמכם את תפקיד התסריטאי, ולתאר את סצינת המוות שהייתם רוצים לראות על המסך. כמו כן, תוכלו להתרשם מבחירותיהם של אנשים אחרים וממגוון ההוצאות להורג היצירתיות שלהם.


נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by