ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הספאם המעצבן ביותר של 2002 
 
 תיבת הדואר של ימינו צריכה להיות גדולה במיוחד   
 
מערכת חיים ברשת

חברה לסינון הודעות מייל הרכיבה רשימה של עשרת הספאמים המטרידים ביותר של שנת 2002. עכשיו יש גם לכם הזדמנות פז להתרווח לאחור ולהתחיל לקלל ולירוק על המסך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פראיירים יקרים: עזרו לנו להתעשר על חשבונכם
 פראיירים יקרים: עזרו לנו להתעשר על חשבונכם   
לכל אחד ואחת ממשתמשי הרשת באשר הם, יש גורם משותף אחד. שנאה יוקדת לספאם. כל מי שיש לו חשבון אי-מייל קיבל לא פעם ולא פעמיים את המסרים המסחריים הבלתי רצויים הללו, שמציעים לנו מוצרים שאנו לא מעונינים בהם, במחירים שלא נשלם, מחברות שלעולם לא נתקשר אליהן.

שנת 2002 היותה מקפצה אדירה עבור הודעות הספאם, ועתה למעלה משלושים אחוזים מכל האי-מיילים המתרוצצים להם בסייברספייס, הם ככל הנראה ספאם. חברת סינון המיילים Surf Control אספה רשימה של עשרת הספאמים המעצבנים שנשלחו ברשת האינטרנט בשנה שחלפה לה. דווח של ה-BBC.


הצפת מסרים

באופן מאוד לא מפתיע, את ראשית הטבלה מוליכים מיילים שהנושא המרכזי בהם היה על רקע מיני. הספאם המציק ביותר היה זה שהתיימר להעביר למקבליו סיסמאות לגישה חופשית לאתרי סקס, אשר בדרך כלל גבו תשלום על כל הצצה אל מעבר לדף הפתיחה.

הבא בתור ברשימת טורדני השנה, גם הוא בעל צביון מיני מובהק, הוא שירות המציע לאנשים (גם אם מדובר בתיבת דואר של ילדות בנות 12), לרכוש כמוסות של מחיה המתים ויאגרה, ללא הצורך במרשם רופא.

וכמובן יש את כל המיילים הנרגשים שביקשו מאנשים לעזור להוציא כסף מחוץ לגבולות מדינות אפריקניות שונות (מישהו אמר עוקץ ניגרי?). במהלך השנה החולפת היו 419 מזימות שכאלו, שהתבררו כבדויות לחלוטין, אך יועדו באופן אקסקלוסיבי למשתמשי אינטרנט פתיים אשר התירו לתאוות הבצע שלהם לגבור על ההגיון והשכל הישר.
 
 
עסק יקר
חברת Surf Control מעריכה כי ההתעסקות עם חבילות הספאם הנצברות, עולה לבתי עסק ברחבי העולם למעלה מתשעה מיליארד דולר. ההערכה הזו כוללת את הזמן שלאנשים לוקח למחוק את ההודעות הנבזיות, את עלות רכישתם והחזקתם של שרתי דואר ומערכות אחסון גדולים יותר, במטרה להתמודד עם הצפת תיבות הדואר בהודעות ואת עלות החזקת צוות עובדים שמטרתו לשחרר סתימות ברשתות שהוצפו על ידי ספאם.

והאמת המרה היא, שזה לא מראה סימני דעיכה. נהפוך הוא.
בשנה החולפת אחד מכל 12 מיילים שעבר דרך מערכת הפילטרים של MessageLabs זוהה כספאם. חברה זו הנפיקה אזהרה לקראת עלייה צפויה בנפחי הספאם המכבידים על תיבות הדואר. לפי הערכות החברה, כמות מכתבי הספאם תעלה על כמות האי-מיילים הנורמלים, בסביבות חודש יולי השנה.

העשירייה הפותחת:
סיסמאות חינם לאתרי פורנו
תרופות במחיר מופחת (ויאגרה)
תנאי תשלום חדשים למשכנתאות
העברות כספים סודיות מניגריה
מכונית זעירה עם שלט רחוק
קזינו און-ליין הטוב ביותר בעולם
סיר הפסטה מספר 1 בעולם
היחלצות מחובות על כרטיסי אשראי
שירותים להכרת פנויים\פנויות באיזור מגוריך
העתקת DVD בקליק אחד
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by