ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לארה הכפולה 
 
 כמה תלבושות יש לה? נל מקאנדרו וחברה   
 
עידו קינן

תלבושת דוגמנית לארה קרופט הכניסה 31 אלף שקל במכירה פומבית; בצ'ט עם מעריצים, גילתה הדוגמנית שהיתה יותר מתלבושת אחת; איידוס, יצרנית משחקי קרופט: התלבושות האחרות ניזוקו והושמדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוצה להיראות כמו לארה קרופט? פול לאי
 רוצה להיראות כמו לארה קרופט? פול לאי   
לארה קרופט, גיבורת סדרת משחקי המחשב והסרט Tomb Raider (שבקרוב יהיה לו המשך)הפכה לסמל מין גיקי. עד כדי כך, שאיש אחד קנה את תלבושת לארה המקורית ביותר משלושים אלף שקל במכירה פומבית. תלבושת מקורית, אמרנו? עכשיו מסתבר שיש יותר מאחת, מה שעשוי להוריד מערכה בשוק האספנים.

במסעות קידום המכירות של המשחק כיכבו מספר "דוגמניות לארה", שלבשו את התלבושת האחידה של הסייבר-בייב: מכנסוני חאקי, חולצת לייטקס ירוקה צמודה, ביריות עור עם נרתיקים לאקדחים ומשקפי שמש. התלבושת ששימשה את אחת הדוגמניות, נל מק'אנדרו, נתרמה על ידי חברת איידוס, יצרנית סדרת המשחקים, למכירה פומבית שהתקיימה באפריל-מאי אשתקד, ושהכנסותיה קודש ליוניצ"ף, קרן האו"ם למען ילדים.

התלבושת הסקסית זכתה גם לשיווק סקסי, שלא לומר נוטף מין: "אני בטוחה שתלבושת לארה הזאת תתגלה כלהיט גדול בקרב בנות, שחולמות להראות כמוה, ובנים שרוצים שהחברה שלהם תיראה כמוה", אמרה מנהלת תקשורת שיווקית באיביי בריטניה, ג`ני ריד, שם נערכה המכירה. באחת ההודעות על המכירה, נכתב כי כדי לשמור על זקיפותה, רוססה החולצה בסיליקון לפני כל הופעה, וכי היה צורך לבזוק טלק על גופה של מק'אנדרו כדי להלבישה בחולצה.
 
זה מגיע גם בבז`?
 זה מגיע גם בבז`?   
הזוכה המאושר הוא פול לאי (38), איש מחשבים צרפתי המתגורר בבריטניה, שהגיש את ההצעה הגבוהה ביותר: 4400 פאונד, יותר משלושים אלף שקל. למה החלטת לקנות את התלבושת, שאלנו אותו אחרי זכייתו. "אני חושב שזו השקעה מאוד טובה", השיב, "מאחר שלארה קרופט היא דמות עולמית מוכרת, כך שבעתיד אני עשוי לשקול למכור אותה, אם המחיר יהיה ראוי". לאחר המכירה נמסר מאיידוס: "לארה קרופט לעולם לא תיראה עוד בתלבושת הזו, מכיוון שתלבושת במראה חדש נחשפה מוקדם יותר השנה על ידי דוגמנית לארה החדשה, ייל דה יונג".
 
מקאנדרו בזמן הצ'ט
 מקאנדרו בזמן הצ'ט   
התלבושות האחרות נחשפו במקרה, בצ'ט עם מק'אנדרו באתר הצהובון הבריטי הסאן. "איך היה להיות לארה קרופט במשך שנה?", נשאלה מק'אנדרו והשיבה: "זה היה מאוד מוזר. ללכת לתצוגות מחשבים גדולות, לדוגמה, היה מאוד מוזר. נראה שהם הוציאו סכומי כסף עצומים והיו אלפי אנשים שהסתובבו שם. רבים מהם עמדו בתור כדי להצטלם עם לארה קרופט. אז הייתי עושה סשנים של חצי שעה של צילומים, ואז לוקחת הפסקה כי הייתי ספוגה בזיעה מלבישת התלבושת. אז היו מנגבים אותי, הייתי לוקחת כוס מים, מחליפה לתלבושת זהה ויוצאת ועושה עוד חצי שעה".
 
 
 
"תלבושת זהה"? שערוריה! לאי לא השיב לפניית חיים ברשת, אבל כריסטוף טאדיי מאיידוס הסכים להסביר: "תלבושת לארה היחידה בשוק היא זו של נל, ולא תהיה עוד מכירה פומבית. כל התלבושות האחרות של נל הושמדו עקב נזקים. יש עוד שתי תלבושות שאינן של נל, אחת ב-Core Design [החברה שפיתחה את משחקי טומב ריידר ע"ק] ואחת במטה של איידוס, פול יודע זאת והוא בסדר עם זה. אנחנו העמדנו את 'תלבושות לארה קרופט המקורית של נל מק'אנדרו' למכירה פומבית כי היא היתה הדוגמנית הפופולרית ביותר". בכל מקרה, מדגיש טאדיי כי איידוס לא הרוויחה דבר מהמכירה, שכל הכנסותיה הועברו ליוניצ"ף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by