ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף להתעללות 

סוף להתעללות

 
 
מחשבים נענע 10

ספקיות האינטרנט, קבלו. מעכשיו אפשר להתנתק מכן גם בהודעת מייל. אכלתן אותה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שעות! שעות כדי להתנתק! (צ': photos.com)
 שעות! שעות כדי להתנתק! (צ': photos.com)   
די להתעללות בצרכנים. שר התקשורת אריאל אטיאס, הוציא תקנה חדשה לפיה ספקיות האינטרנט יחויבו לאפשר לצרכנים להתנתק על ידי משלוח פקס ו... כן! גם במשלוח מייל.

תמיד תהינו למה ספקיות האינטרנט מכריחות אותנו להתקשר ולחכות שעות על הקו על מנת להתנתק משירות אינטרנטי. התשובה היא כמובן שהספקיות מקוות להוריד אותנו מהרעיון על ידי לוחמה פסיכולוגית, שטיפת מוח שלא בוחלת בשום אמצעי. ואם אלה לא עוזרים, אז גם הורדות מחירים, אותן הספקיות לא שוקלות אפילו להציע ללקוח אלא אם עבר לפחות שלוש נציגות שירות ובזבז לפחות שעה וחצי על הקו.

לא עוד. בהודעה שפרסם משרד התקשורת אתמול נמסר: "המשרד חייב את המפעילים וספקי הגישה לפרסם את מספר הפקסימילה וכתובת הדואר האלקטרוני לציבור, שבאמצעותם רשאי מנוי לבקש מהם הפסקת שירות, באתר האינטרנט שלהם ובחשבונות הנשלחים על ידם למנוי". בנוסף קובע התיקון החדש כי הספקיות חייבות לנתק את הצרכן לא יאוחר משני ימי עבודה מהמועד שקבע המנוי, ואם לא נקבע תאריך אז עד יומיים מהרגע שבו נמסרה ההודעה.

תיקון החוק יכנס לתוקף תוך 30 יום ומהמשרד נמסר שבקרוב ישקול אם לתקן את החוק כך שיכלול גם את המפעילות הסלולריות ומפעילות הטלפונים הנייחים.

וזהו העונש למי שמזלזל, מתעלל ומתעמר בלקוחותיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by