ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ותודה להומואים שהביאוני עד הלום 

ותודה להומואים שהביאוני עד הלום

 
 
אורי רודריגז גרסיא

נו, שוב בניזרי נטפל להומואים. הפעם הם חולי נפש וצריך "לטפל" בהם. יופי שלמה. אבל ההתבטאויות החשוכות של בניזרי, חשוב לזכור, הן רק מניפולציה יחצ"נית מתלהמת. יכול להיות שזה קשור לרצון של אנשי ש"ס להיות יותר חרדים מהרב שך? שני ניחושים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בניזרי. למחלה קוראים יחסי ציבור (רויטרס)
 בניזרי. למחלה קוראים יחסי ציבור (רויטרס)   
התבטאותו האחרונה של שר הבריאות שלמה בניזרי בעניין ההומואים לא הפתיעה אף אחד. זו לא הפעם הראשונה שבניזרי, מהבולטים בחברי הכנסת של ש"ס, מספח לתחום אחריותו תופעות שונות בתרבות הישראלית-חילונית אותן הוא מכנה "מחלות".

יש בו בבניזרי מעין ניגוד משווע. מצד אחד, נחשף בניזרי לתקשורת כנעים-הליכות, מודרני, איש העולם, חרדי נאור שיודע את הלכות העולם הזה ואת הלכות הפוליטיקה. מצד שני, אחת לכמה חודשים הוא הופך את עורו ומשתלח ב"מחלות" החדשות: הומואים, דנה אינטרנשיונל, אירווויזיון ועוד ועוד. הנגע גם לא פסח על חלקים אחרים ממשפחתו של השר: גם אחיו של שר הבריאות, דוד בניזרי, גילה לפני כמה ימים "מחלה" חדשה: ה"גויים" העולים מרוסיה, ושיתף את עם ישראל בדיאגנוזה.

מה עושים עם הסימפטומים של בניזרי? כמו כל רופא טוב, צריך לאבחן קודם כל את מקור הבעייה: ההתבטאויות של בניזרי הן רק "תופעות הלוואי", למחלה עצמה קוראים יחסי-ציבור.

 

היחצנות עליה מדובר כאן היא לא רק של בניזרי עצמו (או משפחתו) חלילה. הנגע הזה משותף כמעט לכל האליטה החרדית-ספרדית, ובמילים אחרות: ש"ס. כחרדים שזה מקרוב באו (עד לפני כ-20 שנה אחוז החרדים בקרב יוצאי המזרח היה נמוך מאוד) ש"ס משתדלת להיות "נוצרית יותר מהאפיפיור" או בארץ - חרדית יותר מהרב שך. הדבר ניכר לא רק בהתבטאויותיהם של בניזרי וחבריו, אלא בעיקר ב"פנינותיו" של מורה הדרך הרוחני של התנועה: הרב עובדיה יוסף. אחת לכמה זמן משחרר הרב הזועם אמרת-שפר נוספת ומקפיץ את כל התקשורת על רגליה האחוריות.

איש לא מבין את האמת הפשוטה: לא הרב יוסף ולא בניזרי נחשבים ל"גדולי הדור" ביהדות החרדית. למעשה היהדות החרדית הספרדית מנסה עדיין להוכיח את עצמה ליהדות החרדית הוותיקה יותר, ובדרך סובלים כרגיל - ההומואים.

התרופה פשוטה אף היא: צריך לנתק את בניזרי וחבר "רופאיו" מפטמת התקשורת. ככל שינקו ממנה יותר, כך תגדל תאוותם להומואים, לסביות ואפילו דו-מיניים רחמנא לצלן. יש להם לחרדים את כלי התקשורת שלהם, כלי תקשורת שאנחנו בסופו של דבר משלמים עליהם (לדוגמא: בטאון ש"ס יום ליום, המכונה משום מה "בטאון סיעת ש"ס בהסתדרות"). יעזבו נא כלי התקשורת החילונים את אבחנתם המלומדת של "רופאי" החברה הישראלית בניזרי וחבריו, וכבר כולנו נרגיש יותר טוב.

ובאשר לבניזרי עצמו: כשר בריאות הוא בוודאי יודע שכאשר מתפרצת "מגפה" כלשהי יש לחפש את מקור המחלה תחילה. אם יטריח עצמו לסטטיסטיקות, יגלה בניזרי שאחוז ההומואים גבוה במיוחד בחברה החרדית: במקוואות, בישיבות, ב"חיידרים" בהם שוהים תינוקות של בית-רבן ב"חברותא" מסוכנת. כבוד השר מוזמן לטפל בתופעת "משכב הזכר" בחברה החרדית, וכשיסיים שם, נשמח לשמוע את דעתו המלומדת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by