ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תתכופף, יורים! 
 
 עטיפת המשחק. POSTAL 2   
 
מערכת חיים ברשת

עורך מגזין הומוסקסואלי מוביל בהולנד יוצא למאבק נגד משחק מחשב חדש, המאפשר לשחקנים לירות בעוברי אורח הומואים; יצרנית המשחק: אתה לא חייב לירות באף אחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עורך מגזין הומואי מוביל בהולנד, הנק קרול, יצא השבוע למאבק ציבורי רחב היקף כנגד משחק מחשב חדש. עלילת המשחק, "Postal 2", מתרחשת בעיר אמריקאית. השחקן יכול להסתובב ברחובות העיר כשהוא חמוש בכלי נשק שונים, ואם הוא רוצה בכך – גם לחסל עוברי אורח תמימים דוגמת נרקומנים, כלבים, חתולים וגם הומואים. אם תהיתם, את ההומואים במשחק תוכלו לזהות באמצעות לבושם הצעקני והתנהגותם המוגזמת.

קרול, שנתקל במשחק במקרה, זעם על מה שראה והחליט להיאבק למען הוצאת המשחק מחוץ לחוק. הוא ביקש מבית המשפט ההולנדי לבחון את הסיפור, ובמקביל פנה לגורמים פרלמנטרים בכדי לקדם את החרמת המשחק ברמה החוקתית. "המשחק הזה מגעיל", אמר קרול בראיון לרויטרס. "יש לנו בהולנד חוקים מוגדרים כנגד אפליה על רקע נטייה מינית – ככה שאני מאמין שבית המשפט יתמוך בדעתי".

"פוסטל 2" פותח ע"י חברה אמריקאית בשם Running with Scissors ("לרוץ עם מספריים"), ואמור היה לצאת לשוק ההולנדי בתחילת מרץ השנה. מנהל החברה, וינס דסי, טען להגנתו כי המשחק אינו מפלה הומואים: "הוא בפירוש לא אנטי-הומואי. ובכל מקרה – זה משחק! תתגברו על זה! השחקן במשחק מסתובב בעיר בה יש סוגים רבים של אנשים, בניהם גם הומואים. אם הוא רוצה הוא יכול לירות בהם, אבל זה לא נותן לו שום נקודה חיובית".

אחרי שיסיים קרול לטפל בחיסול ההומואים במשחקי המחשב, אולי יפנה גם לטיפול בחיסול השערורייתי של בעלי החיים והנרקומנים. ואולי בעצם, עדיף שייקחו לשחקן את הנשק בכלל. אויש, זה נורא אלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by