ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תתנו להם סלולרי 

אל תתנו להם סלולרי

 
 
מחשבים נענע 10

משרד הבריאות הצרפתי פירסם אזהרה להורים: מתנו את השימוש של ילדיכם בטלפון הסלולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד הבריאות הצרפתי פירסם אתמול (ד') אזהרה לגבי שימוש מופרז בטלפונים סלולריים, בעיקר בקרב ילדים, זאת, למרות העובדה שהמשרד מודע לכך שמדענים טרם הצליחו להוכיח שהטכנולוגיה הסלולרית מסוכנת לבריאות.
 
 
לדברי משרד הבריאות, הנוער והספורט, אחת הסיבות לאזהרה יוצאת הדופן היא הופעתם בשוק של טלפונים המיועדים לילדים, שגרמו לחשש כי צעירים עלולים להיות חשופים באופן מיוחד להשפעות הקרינה הסלולרית. "מאחר שאי אפשר לשלול לחלוטין את הסכנה, יש לנקוט באמצעי זהירות", נכתב בהודעה.

המשרד המליץ להשתמש בסלולרים בצורה מתונה, בעיקר בקרב ילדים, ויעץ למשתמשים כיצד להפחית את החשיפה לסכנה שעלולה להיות טמונה במכשירים. "יש להשתמש בטלפון הסלולרי בשיקול דעת, להימנע משיחות באיזור שבו הקליטה נמוכה, או במהלך טיול מהיר, ולבסוף, יש להרחיק את הטלפון מאיזורים רגישים בגוף באמצעות שימוש באוזניות", הציעו.

שרת הבריאות רוסלין באשלוט-נארקין אמרה בראיון בערוץ France 2, שטלפונים סלולריים הניתנים לילדים עשויים אמנם להועיל בהיבט הבטיחותי, אולם ההורים צריכים להיזהר מפני שימוש תכוף מדי במכשירים. "בימינו, לא כדאי להימנע לחלוטין מהשימוש בסלולרי, או לאסור את השימוש בו...אבל ברצוני להזהיר את ההורים מפני האפשרויות", ציינה.
 

סכנת גידולים

דו"ח שפירסם ארגון הבריאות העולמי (WHO) בנובמבר 2006 ציין כי קיימות ראיות לכך שחשיפה ממושכת לתדרי רדיו ולקרינה הנפלטת מטלפונים סלולריים אינה משפיעה על הבריאות. עם זאת, הארגון מסר כי מחקרים אחרים מצביעים על עליה בסכנה להופעת גידולים בקרב אנשים שהשתמשו בטלפונים סלולריים אנלוגיים במשך יותר מ-10 שנים.

מחקר בריטי שפורסם בספטמבר האחרון מצא שטלפונים סלולריים אינם מסוכנים לבריאות בטווח הקצר, אך מדענים ציינו כי המחקרים שנעשו עד היום כללו מספר קטן של משתתפים שהשתמשו בסלולרי יותר מעשור - תקופת הזמן שלאחריה מתגלים רבים מסוגי הסרטן.

לדברי מישל פרומנט-ודרין, ראש ארגון AFSSET הצרפתי, גוף עצמאי הממומן על ידי המדינה ומפקח על נושאי בריאות, הורים לא צריכים לתת לילדיהם הצעירים טלפון סלולרי, "מאחר שהם לא מסוגלים להגביל את השימוש שלהם במכשירים".

על פי נתוני Arcep, המפקח על התקשורת בצרפת, נכון ל-30 בספטמבר, היו במדינה למעלה מ-53 מיליון מנויי סלולר, כ-84% מן האוכלוסיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by