ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסטון, יש לנו בעיה עם מיקרוסופט 
 
 
מערכת חיים ברשת

עיריית יוסטון, הרביעית בגודלה בארה"ב, החליטה לנטוש את מיקרוסופט וללכת על חבילת ה-Office של SimDesk הזולה. שיקגו שוקלת להצטרף לניסוי, כמו גם 50 סוכנויות ממשל אחרות באמריקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעיריית יוסטון התחילו לשמוע באחרונה יותר מדי איומים. לא היה צורך להזעיק את המשטרה, כי המאיימים לא ניסו אפילו להסתיר את זהותם או להתנצל על האלימות שלהם. היו אלה אנשי מיקרוסופט שזרקו את ההצעה הרגילה והכוחנית שלהם - או שתחתמו איתנו על הסכם רק שנתי ותשלמו לנו 12 מיליון דולר, או שנדאג לביקורת של ה-BSA, שתחשוף את התוכנות הלא חוקיות בהן אתם משתמשים. נו-נו-נו.

אלא שיוסטון, על פי הדיווח של ה-USA TODAY, פשוט אמרה למיקרוסופט לחפש את החברות שלה. העיר הרביעית בגודלה בארצות הברית חתמה חוזה עם חברת SimDesk, המספקת תוכנות משרדיות במחיר אפסי לעומת המתחרה מרדמונד, ותתקין את התוכנה הזולה בלפחות מחצית ממחשביה בשלב הראשון. בתמורה לתוכנה תספק העירייה בתי מגורים ומשרדים לחברה הקטנה.

המוצר של סימדסק אינו טוב כמו זה של מיקרוסופט, ובזאת מודים כולם. חסרה לה היכולת להתאים גליונות נתונים באופן אישי, או לעבד בסיסי נתונים. אלא שחסרונה העיקרי של חבילת התוכנה היה עד עכשיו חוסר הניסיון של מערכות גדולות בהתקנת התוכנה והפעלתה. החוזה עם יוסטון ישבור את מעגל האימה הזה.

ויוסטון היא כנראה רק ההתחלה. שיקגו, העיר השלישית בגודלה בארצות הברית, כבר החלטה בתוכנית ניסוי לסימדסק, בה תותקן חבילת התוכנה ב-150 מחשבים הממוקמים במרכזים קהילתיים. כ-50 סוכנויות ממשלתיות ב-27 מדינות כבר בודקות את האפשרות לעבור לאלטרנטיבה הזולה. במיקרוסופט כבר מזיעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by