ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שנית מיטניק לא ייפול 
 
 שמונה שנים במדבר   
 
מערכת חיים ברשת

בתי המשפט בארצות הברית מתחילים לשאול את עצמם אם ניתוק אדם מהרשת בכפיה הוא עונש חמור מדי, בימים בהם האינטרנט היא חלק בלתי נפרד מהיומיום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קווין מיטניק לא ראה רשת שמונה שנים, על פי הוראת בית המשפט האמריקני. עכשיו, כשמיטניק מתקמבק, מוצאים את עצמם בתי המשפט לערעורים בארצות-הברית מתווכחים בשאלה - האם מותר בכלל לשלול מאדם את זכויות הגלישה שלו? האין שימוש באינטרנט חיוני לחיים היומיומיים כמו טלפון?

בית המשפט לערעורים של מדינות טקסס, מיסיסיפי ולואיזיאנה קבע כי מותר להרחיק מהרשת אנשים ששוחררו מהכלא על-תנאי. בית המשפט טען כי הגם שהגליה שכזו מגבילה מהותית את חירותו של אדם ויכולתו למצוא עבודה, היא מגינה על החברה מפני פושעים שהפכו את המחשב לנשק.

אלא שבית המשפט לערעורים שאחראי על פירוש החוק האמריקני בפנסילבניה וניו-ג'רזי, ושבעצמו אפשר להרחיק פורנוגרף ילדים בשנת 2000, פסק לפני חודש כי איסור גישה מוחלט לרשת הוא איסור רחב מדי. בפסיקה הזו אמר בית המשפט כי גזרי הדין צריכים להינתן על פי העובדות בתיק, כל תיק לגופו.

משמעות העדרו של חרם רשת מוחלט מקשה מאוד את עבודתם של קציני המבחן, מוסיף הניו-יורק טיימס המדווח על שינוי הגישה המתהווה. אם בעבר היו צריכים רק להשגיח שאנשים עליהם הם מופקדים אינם נכנסים לרשת, היום הם צריכים לבדוק שבכניסה זו הם אינם מפירים את החוק. לא ברור כיצד ניתן להציב פיקוח שכזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by