ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מותק, החתול המשובט השתגע 
 
 אה טראח, cc בפוזה מגרה   
 
מערכת חיים ברשת

CC החתולה היא אולי שיבוט של Rainbow, אבל היא שונה ממנה לגמרי. היא אפילו לא נראית כמוה. מפח נפש לכל מי שימשיך להתגעגע לחיית המחמד המתה שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפי בעלי חתולים שנפטרו, והשאירו דגימות DNA של המנוחים אצל חברות המתמחות בשימור שכזה לקראת הימים בהם ניתן יהיה לשבט להם חתולי תחליף באופן מסחרי, עלולים למצוא את עצמם מאוכזבים עד אימה, לאור התנהגותה ומראיה של CC, החתולה המשובטת הראשונה, שבימים אלו מלאה לה שנה, והיא שונה להפליא מ-Rainbow, החתולה שממנה שובטה.

בעוד שלריינבו יש כתמים חומים וזהובים על הגב, לסיסי יש בכלל פסים אפורים על פרוותו הלבנה. בעוד שריינבו היא ייצור מאופק ומסוגר, סיסי היא שובבה סקרנית. גנטית הן זהות לחלוטין, אבל מעבר לזה, הן בקושי אחיות.

יום הולדתה של סיסי, ה-22 בדצמבר 2001, היה יום מלא שמחה לבעלי חיות מחמד רבות. סיסי היתה חיית המחמד הראשונה אי פעם שנולדה כתוצאה מתהליך שיבוט. מי שמימן את המחקר שהביא להולדתה היתה החברה בעלת השם המשובח Savings & Clone, שקיוותה לעשות כסף משכפול תעשייתי של בעלי חיים, לטובת בעליהן המתגעגעים של חיות מחמד מתות. חברת A&M היתה זו שניהלה את המחקר והגיעה לתוצאה המקווה.

הבשורות הרעות לבעלים (וכנראה גם ל-Savings & Clone) הן בשורות מצוינות למתנגדי השיבוט. וויין פאסל מ"החברה אנושית", ארגון היוצא נגד שיבוט חתולים, אמר ל-CNN כי CC "מבטלת את טענותיה של האופוזיציה שנתקלנו בה. לא רק ששיבוט אינו מייצר כפיל גופני, אלא שלעולם אין מדובר באותה התנהגות או אישיות של החתול אותו אנשים רוצים להשאיר בסביבתם", לטענתו של פאסל, יש במקלטים לחתולים די והותר חתולים שאינם זהים לחתולים שאינם, "והדבר האחרון שאנחנו צריכים זו אסטרטגיית ייצור חדשה לחתולים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by