ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוסים מסוכנים לחופש שלך 
 
 כל כך צעיר וכבר במדי אסיר?   
 
מערכת חיים ברשת

בית המשפט האנגלי שלח לשנתיים מאסר בפועל צעיר וולשי אשר הודה בכתיבה והפצה של וירוסים על גבי רשת האינטרנט; ככה יעשה לאיש אשר העמיד את מוניטין העסקים של הממלכה בסכנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתיבת וירוסים למחשב מסוכנת לחופש שלך – זו עשויה להיות המנטרה של סיימון ואלור, בשנתיים הקרובות, אותן הוא עתיד ככל הנראה לבלות בין כתלי בית האסורים. ואלור אשר הורשע לפי הודאתו, בכתיבת והפצת וירוס לאלפי מחשבים, נשלח אמש לרצות עונש של שנתיים מאסר בפועל. כך מדווח ה-BBC.

ואלור, צעיר בן 22, יצר את הווירוסים מביתו אשר בצפון ווילס, ושיחרר אותם לרשת האינטרנט. הוירוסים שזכו להפצה מהירה, השפיעו ושיבשו את עבודתם של אלפי מחשבים ברחבי העולם כולו.

הווירוסים אותם שלח ואלור, נשלחו כקובצי אי-מייל, אשר החריבו את המידע שאוחסן על גבי הדיסק הקשיח של המחשב אליו הגיעו. הווירוסים גם שלחו עצמם אוטומטית לכל רשימת התפוצה שעל המחשב.

אמש (ג') ניתן גזר הדין בבית המשפט בלונדון, ונקבע כי הדי-ג'יי ומעצב האתרים בן ה-22 נמצא אשם בשלושת הסעיפים בהם הואשם, וכי הוא ירצה את עונשו בתקופות מאסר חופפות.

ואלור לא הגיב לגזר הדין ונלקח מיידית לתא המעצר.

השופט ג'פרי ריבלין מסר כי עונש המאסר נועד להרתיע אחרים ומייצג את אופיה החמור של העבירה עליה נשפט הנאשם. "אנשים המבצעים פשעים כאלה אינם רק גיקים של מחשבים היושבים בחדרם כל היום ועסוקים באובססיביות במחשב שלהם. הם גם עבריינים קשה מאוד לאתרם, כפי שהם יודעים טוב מאוד".

משערים כי ואלור גרם נזק לכ-27,000 מחשבים וגרם לבעיות מחשבים חמורות ב-42 מדינות שונות, בעזרת הווירוסים אותם כתב: Gokar, Admirer ו-Redesi.

ואלור הודה בשלושה אישומים של כתיבת והפצת וירוסים לרשת האינטרנט לפני ה-14 בפברואר בשנה שעברה. אישום נוסף של החזקת תמונות בלתי צנועות הושמט מכתב התביעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by