ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דור שלישי של פורנו 
 
 אני סקס פוליטי, כן   
 
רויטרס

כמו שהפורנו סחב על הגב שלו את מהפיכת הוידאו, כמו שהוא הראה לאנשים איך אפשר לעשות כסף ברשת, ככה הוא גם יביא את מכשיר ה-G3 לכל יד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורנוגרפיה מקוונת עומדת להיות ככל הנראה אחד מהשימושים הפופולריים הראשונים של רשתות הסלולר האולטרה מהירות, כך אמר אמש (ב') יו"ר אימפריית הפורנו השבדית Private Media Group.

"בכל הנוגע לטכנולוגיות חדשות, שרותי התוכן למבוגרים בדרך כלל תופסים 80 אחוזים מנפח התנועה. כך היה בימיהם הראשונים של הוידאו, האינטרנט וה-DVD. זה אך טבעי להניח שאותו הדבר יקרה גם עם האינטרנט הסלולרי" אמר צ'רלס פרסט בראיון לרויטרס.

ניסיון העבר מראה שבשלבים מאוחרים יותר, צונח נפח המידע שתופסים תכנים אלו לכעשרים אחוזים מסך תעבורת המידע, אמר פרסט. חברת המחקר Visiongain מעריכה כי שוק הפורנוגרפיה יגיע לכדי 70 מיליארד דולר ב-2006, וכי ארבעה מיליונים מתוך הסכום יבואו מטלפונים סלולריים.

זו השנה בה הערכות צנועות של ספקי שירותי סלולר צופות גידול אדיר של שוק המכשירים מהדור השלישי, המספקים וידאו ב-Stream למכשירים הניידים. "אנחנו נראה תזוזה של לקוחות מערוצי צריכת הפורנו הנוכחיים", אמר פרסט, "אבל השוק כולו יגדל. ניידות תגדיל את הדחף לקנות, והיא תספק גם דיסקרטיות".

ביקוש לפורנוגרפיה בקרב משתמשי טלפונים סלולריים מורגש כבר בהולנד, שם חלק ניכר מהשימוש במכשירים החדשים המסוגלים להעביר תמונות, שירות הניתן שם על ידי Vodafone, משמש לפורנו, אמר מקור בתעשיית הטלקום. דובר מטעם Vodfone אמר כי החברה אינה מסוגלת לבדוק את תוכן ההודעות הנשלחות, וסירב לומר אם פורנוגרפיה אכן שולטת בשירותי העברת התמונות בהולנד.

יתרון נוסף לצריכת פורנוגרפיה דרך הטלפונים הסלולריים הוא הפיכת הסלולר לאמצעי התשלום, תוך דחיקת רגלי כרטיסי האשראי, על פירוטי המוצרים שלהם. פרייבט מדיה כבר חתמה הסכמים עם כל ספקיות השירותים הסלולריים באירופה, כדי שאלה תגבנה בעבורה את הכספים בעבור שירותי הסקס שתספק למנוייהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by