ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יש מקום לכ-ו-ל-ם! 
 
 
מערכת חיים ברשת

חברות האלקטרוניקה הגדולות משתפות פעולה בפיתוח דיסק קשיח נייד, שיאפשר החלפת מידע וקבצים בין המכשירים האלקטרוניים הביתיים השונים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דיסק אישי נייד בנפחי מידע גדולים נמצא בימים אלו תחת פיתוח של קונסורציום חברות האלקטרוניקה הגדולות ביפן. דיסק המידע המכונה iVDR (ר"ת: דיסק מידע לשימוש רב-תכליתי ניתן להסרה), הוא דיסק קשיח נייד המתאים למגוון מכשירים ויישומים החל ממחשבים אישיים וכלה במכשיריו אודיו וידאו.

לדיסק החדש יש יכולת תכולה גבוהה וגישה רנדומלית מהירה הטיפוסית לדיסקים קשיחים. שימוש בדיסק ה-iVDR יאפשר למשל, הרכבה מהירה של שרתים שיכילו מידע בנפחים של טרה בייטים, העברת קבצים גדולים במיוחד ושיתוף קבצים בין מכשירים שונים בבית ומחוצה לו.

בין החברות המשתפות פעולה בפרוייקט זה ניתן למצוא את ענקיות האלקטרוניקה היפניות, קאנון, פוג'יטסו, היטאצ'י, פיניקס, פיוניר, סאניו, שארפ וחברת JVC. העובדה כי כל החברות הללו משתפות פעולה בפיתוח זה, מצביעה על האפשרות הגבוהה כי הצרכנים יוכלו להנות מתאימות גבוהה של מכשירים לתקן החדש שהדיסק עומד להציב.
 
 
בולט בהיעדרו מקונסורציום יצרנים זה תאגיד סוני, שמקפיד לנקוט בעמדה בדלנית משהו, בכל הנוגע לפורמטים של המדיות אותם הוא מפתח עבור מוצריו. גישה שעלתה לתאגיד לא פעם בכישלונות מסחריים צורבים, דוגמת קלטות הוידאו בפורמט בטאמקס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by