ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רובי וויליאמס : מוסיקה פיראטית זה דבר נפלא 
 
 עושה מספיק כסף בשביל להגיד מה שבראש שלו. רובי וויליאמס   
 
מערכת חיים ברשת

הזמר רובי וויליאמס הביע תמיכה במוסיקה הפיראטית במהלך מסיבת עיתונאים ביריד-מוסיקה בקאן. "שמעתי מה יש לחברות התקליטים לומר בנושא - וזה בעיקר שטויות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הזמר הבריטי המצליח רובי וויליאמס אמר במהלך מסיבת עיתונאים שהוא מאמין שמוסיקה פיראטית "היא רעיון מצויין". את הדברים אמר ווליאמס ביריד-המוסיקה בעיר הצרפתית קאן.

וויליאמס סיפר כי חקר את נושא המוסיקה הפיראטית בזמן שבדק חברות תקליטים עבור חידוש החוזה שלו. "אני חושב שמוסיקה פיראטית זה דבר נפלא, באמת שכן. אין דבר שניתן לעשות נגד זה. אני בטוח שחברת התקליטים שלי תשנא אותי שאני אומר את זה, כנ"ל לגבי המנהל האישי שלי ורואה החשבון שלי".

"הייתי בפגישות עם כל חברות התקליטים הגדולות ושאלתי אותם מה הם מתכוונים לעשות בנוגע למוסיקה הפיראטית. כל מה שיש להם להגיד בנושא זה הרבה שטויות. הם לא יודעים איך להגיב לזה", הוא מעיד.

מוסיקה פיראטית - החל משכפול לא-חוקי של תקליטורים וכלה בהורדת אלבומים שלמים ללא-תשלום מהאינטרנט, עולה לתעשיית המוסיקה מיליוני פאונדים בכל שנה.

ווילאמס, מרוויח יפה מתדמית "הבחור השובב" המרשה לעצמו לומר הכל, גם בשביל הערך היחצני שבדבר. הוא חתום בחברת התקליטים EMI, הנחשבת מבין הגדולות והמשפיעות בעולם, על חוזה שערכו מוערך בכשמונים מיליון פאונד ונחשב לאחד הזמרים המצליחים ביותר בבריטניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by