ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גברים ממאדים נשים מנגה – אתרי השבוע 

גברים ממאדים נשים מנגה – אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

איך להיפטר מהנג אובר, מי לא נותן לכם שירות, עם מי לא כדאי להתעסק וגברים שעוזרים הבין גברים – אתרי השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

דפקתם את הראש?

 
היה כיף אתמול בלילה לא מעט בזכות האלכוהול? קמתם עם תחושת בחילה, כאב ראש והרגשת מיסוך כללית? ובקיצור, היום אתם מבינים יותר את משמעות הביטוי 'לדפוק את הראש'? מדריך Hungover.net מפרט מהם המשקאות שהם מתכון בטוח להאנגאובר, אילו תרופות ביזאריות (חלב אם), בריאותיות (ויטמין B, שמן זית) וקלאסיות (סוכר, מים) ישימו קץ לסבלכם, כל האיי. בי. סי של התרופות הטבעיות ושעשועים למוכי חמרמורת (המילה העברית), יעזור לכם להימנע מהמחיר על בילוי אלכוהולי ביום שלמחרת.
 

זאת זכות לתת שירות?

 
בימים אלה של מיתון כלכלי, כל הוצאה מלווה בצביטה קטנה בלב. מה שמחמיר את כאב הלב, הוא יחס לא הוגן או שירות מזלזל, ומה שממתיק את הגלולה, היא התחושה שקיבלנו תמורה מלאה. דו"ח שירות מעניק במה לכל תלונה או שבח בנושאי שירות של חברות, בעלי מקצוע וגופים ציבוריים. כל משוב יבדק על ידי מפעילי האתר ולגופים השונים תוענק זכות התגובה. לכל אחד מהגופים ינתן ציון משוקלל על פי משוב הצרכנים, ויתקיים מצעד נותני השירותים הגרועים והטובים. נפגעתם ואתם רוצים להלין? קיבלתם שירות הולם? זה המקום לשתף בו ברשמיכם ולחסוך מצרכנים אחרים עוגמת נפש.
נכון לעכשיו, בסיס הנתונים עדיין ריק, ומחכה שתמלאו אותו.
 

בוש(ה)

 
איתרע מזלו של ג'ורג' וו. בוש לכהן כנשיא בעידן האינטרנט, ויותר מזה, להיוולד עם מנת משכל, איך לומר, לא מעוררת כבוד. השילוב הקטלני הזה הצמיח המוני אתרים שמגחיכים את דמותו של מנהיג העולם החופשי הנוכחי, וזה אחד מהם. גייסו את הכעס על המלחמה המתקרבת, והתעללו בדמותו כאילו אין מחר - שנו לו את התספרות, את צבע השיער, צבע העור, צורת המשקפיים ומה לא, והקשיבו לדברי הטעם שיש בפיו על כל תחומי החיים - זה אמור לדרבן אתכם במלאכת ההתעללות.
 
 

קונסומה ארנב

 
יש כל מיני דרכים להתמודד עם פרידה. אתר זה מוקדש לאלה שבוחרים דווקא בנקמה או בתחבולות פתלתלות כדי להחזיר אליהם את האקסים. Bunny Boilers, קרוי על שם סצינה מתוך הסרט 'חיזור גורלי', בה גלן קלוז, המאהבת הפסיכית של מייקל דאגלס, מבשלת את ארנב המחמד שלו לאחר שהוא דוחה אותה בבוז כדי לחזור לאשתו. האתר מכיל וידויים ועדויות מצמררים של מבשלי ארנבים וקורבנותיהם החושפים עולם של אימה, אובססיה, תסכול והומור, סיפורים מהחדשות, ראיות, עצות איך להוריד אקס פסיכוטי מהגב, וכמובן, אפשרות לשלוח סיפור אימה משלכם.
 

רחובות לונדון בתמונות

 
כל תייר מוקיר את הזמן הקצוב שיש באמתחתו, ומכיר את תחושת התסכול לאחר תעייה עקרה במקומות שאין לו מה לחפש בהם. לא עוד. אלפי ברים, מסעדות, תאי החלפת כספים וחנויות ברחובות הכי שוקקי חיים של לונדון, צולמו מגובה הרחוב וסודרו על מפה ויזואלית. עכשיו, לפני שאתם יוצאים לדרך, אפשר לסרוק את הרחובות במו עינכם. כמו כן, Street sensation מציע מפה קלה להתמצאות של הגדה המערבית ואת מפת שווקי העיר, בליווי פרטים אודותיהם. איך לא חשבו על זה קודם?
 

גברים ממאדים, נשים מנוגה

 
גברים שונים מנשים. בגלל אותו פער חשיבתי בין המינים, נשים מתקשות לפענח את הצופן הגברי, שנראה להם לפעמים תמוה ומשונה. GuyCritical.com הוא שירות שמטרתו להציע פתרון לבעיה המוכרת של דיסקומוניקציה בין המינים, המזמין נשים לשלוח בצורה אנונימית שאלות הנוגעות לזוגיות, סקס ודייטינג, ולקבל עליהן מענה מגברים רגילים. בנות שרוצות להבין מה לעזאזל עובר להם בראש, מוזמנות לנסח שאלה, לבחור מתוך גלריית הטיפוסים (אבהיים, ספורטיביים, אמנותיים, מורדים, אינטלקטואלים וכו'), את אלה שהן מעוניינות בחוות דעתם ולצפות לתשובה מחכימה.


ראיתם אתר שאתם רוצים להמליץ עליו? כיתבו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by