ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יחיד במינו 

יחיד במינו

 
 
מיכל יפה

גם לגאים ולגאות מגיע פורטל - קבלו את "גייפו", פורטל ההומואים והלסביות הישראלי. ועוד נקודה חיובית: בניגוד למגיפת האתרים-שקוראים-לעצמם-פורטל-אבל-הם-לא, כאן מדובר בפורטל כהלכתו, ואפילו לא רע בכלל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השמועה התחילה להתפשט דרך הפורומים באתרים הישראלים: קם פורטל גאים וגאות ישראלי חדש. תודו, נשמע לא רע. אבל מה, יותר מדי אנשים פותחים בזמן האחרון אתר, שמים שני לינקים בצד, והופה, מכריזים כי פתחו פורטל, למרות שכל קשר בין האתר שלהם למהותו של פורטל - שאמור להיות בבסיסו שער אינטרנט - מקרי בלבד. אבל למרות החשש הקל הזה, מסתבר שבמקרה הנדון, גלישה לאתר החדש, "גייפו", מגלה שיש לנו עסק עם פורטל כהלכתו, ואפילו לא רע בכלל. ובכן, גאים וגאות יקרים, אתם כבר לא לבד ברשת.

חשוב לציין שכל מה שתקראו פה נכתב מנקודת מבט סטרייטית, אם כי, נדמה לי שגם ההומואים והלסביות שבין הקוראים יסכימו עם הביקורת שלי.

האתר עלה לאויר ביום רביעי שעבר, מה שאומר שהוא עדיין לא עבר ברית, אבל כבר מעכשיו ניתן לומר בוודאות שזה הקטן יהיה בן גאה להוריו המאושרים.
 
``שער הגיי`- ` מגזין האינטרנט ההומו-לסבי הראשון
 ``שער הגיי`- ` מגזין האינטרנט ההומו-לסבי הראשון   
רונן דורון, מבעלי חברת אינפוקום, מפעילת גייפו, אומר כי האתר אמור לשמש את הקהילה, שמונה, בהערכה זהירה, כ-450 אלף איש (כולל כאלה שעדיין לא יצאו מהארון), להיות מדריך לכל הצרכים של הקהילה ולתת תשובות לכל שאלה. כמו כן, מהווה האתר גג לכל אתרי הגייז בארץ. אנשי האתר מבטיחים גם שיעזרו לתחזק ולארח כל אתר הומו-לסבי שיחפוץ בכך.

כיום החברה בונה ומתחזקת את האתרים החדשים של עיתון הזמן הוורוד ומועדון הסרט הוורוד, וגם נותנת שטח שרת לארוח עבור נוער 2000, אתר סיפורי הגייז ואתרי האגודה.

כאמור, גייפו הוא פורטל לכל דבר, וככזה הוא מכיל אינדקס אתרים, עדכוני חדשות רלוונטים לקהילה הנכתבים על-ידי כתבי האתר (היום, למשל, תוכלו לקרוא שם על מלחמת סאונות הגייז בתל-אביב), "שער הגיי - מגזין האינטרנט ההומו לסבי הראשון", שיעלה בקרוב מאוד ויכלול טורים של רונן טל, לירון פריד, דליה שלף ועוד, הורוסקופ יומי וסקירה של סרטי קולנוע, וידאו, תכניות רדיו וטלוויזיה שהם "גיי אוריינטד".
 
הגנים הבהאיים בחיפה. לגן המצולם אין קשר לכתבה
 הגנים הבהאיים בחיפה. לגן המצולם אין קשר לכתבה   
בנוסף, ניתן למצוא באתר שירותי צ`אט, פורומים, הכרויות, מידע רלוונטי לקהילה ותיבת דואר אישית. בקרוב ניתן יהיה לקבל שם אתר אישי ותיבת דואר קולית - הכל בחינם.

באזור הבילויים של האתר ניתן לחפש מקום בילוי לפי אזור בארץ ולפי סוג הבילוי המועדף. בחינניות רבה מתוארים שם כל המקומות בהם יכולים הגייז לבלות (כולל גנים ציבוריים, רחמנא ליצלן), בתוספת תיאור אופי המקום וסוג האנשים שניתן לפגוש שם.

מומלץ בחום. גם לסטרייטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by