ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחות וערומות 
 
 
גדי שמשון

המציאות קשה היא, ויש שיאמרו קשה מדי. סבא לינק נאנח עגומות ועמוקות, ומביא כמה צ'יזבטים שאולי אין להם פואנטה, אבל יש להם לינק עם ערומות בקצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אוח הבחירות

עניין אחד רציני, לפני שנעבור לטור גדוש הלינקים לערומות שתקבלו הפעם. לקראת הבחירות, מופץ באינטרנט בימים האחרונים מסמך ארוך, המנתח מנקודת מבט שמאלנית-ליברלית את הסכסוך הקיים, וממליץ באילו מפלגות לבחור ובאילו לא. היוצרים הם אנונימיים, והמסמך מופץ דרך אתר בגיאוסיטיז. לא סביר שהמסמך הזה יסיט קולות מאחד הצדדים למישנהו, אבל הוא בהחלט שווה קריאה (דואר זבל).
 

אוח כואב

רחמים על הסבא
 רחמים על הסבא   
"אף אחד לא קיבל אף פעם סטירת לחי על התחנפות", אמר פעם השר המנוח שמחה ארליך. אולי לא סטירה, אבל על ההתחנפות שלהם, רוצים אנשי "הכלוב", אתר הסאדו מאזו הישראלי, איזו הצלפה. אחרי אזכור אחד בטור, הם הבטיחו לא להעניש אותי חזק מדי (וכבר הרוויחו עוד אזכור).
 

אוח מקומם

 
הגולשים באתר "בננות", סוג של אתר סאדו-מאזו כשלעצמו, גילו לאחרונה כי כניסה לאחת הכתבות באתר מפעילה סקריפט, שהושאר על ידי נער שבנה אתר פורנו ובו נמצא מלחים סקסיים, זונות טובות לב ואת אולגה מרמת השרון ומיכל מהרצליה. מובן מאליו שהבננות, הממעטות במחיקת תגובות, מחקו את אותו סקריפט. לטובת הגולשים שפספסו, ובמסגרת זכות הציבור לדעת, זה הלינק שהוקפץ מתוך הבננות (זהירות! אתר פורנוגרפי).
 
 

אוח ברח לי

פלאפון יוצאת במאבק על לב הדור הצעיר, עם הקמת הרשת הסלולרית לצעירים, "אסקייפ", שהלוגו הפשוט שלה הוא "Esc". כמובן מאליו, רשמו אנשי פלאפון הנמרצים את הכתובת www.esc.co.il, ובה נוכל למצוא אתר שובבי, ההולם את ערכי המותג - בריחה מהמציאות המבעסת. בשבוע האחרון מסתובבת בחוגי השיווק הבדיחה שאנשי פלאפון לא היו רוצים שתדעו - מסתבר שבכתובת המתבקשת www.escape.co.il, שוכן לו, הס פן תעיר, אתר פורנו לא זעיר (סליחה מראש לכל הגולשים הזועמים על הכתובות הירודות הללו).
 

אוח הארנק

אביבית חבשוש, גולשת Ynet מחו"ל
 אביבית חבשוש, גולשת Ynet מחו"ל   
יש לי ויכוח אחד עם הניתוח המאלף של עידו אמין, לגבי המעבר של Ynet לתשלום עבור גולשים מחו"ל (נכון, באייטם הזה לא היו אמורות להיות ערומות, אבל מצאנו תירוץ עיתונאי הולם). אמין כותב על הגולשים הישראליים מחו"ל: "בקרב אותו קהל יש מוכנות גבוהה יותר לתשלום בכלל, ותמיכה חברתית נמוכה יותר ל"התפלחות". כוונתי לכך שאם ישראלי יתרברב בפני חבר אמריקאי לעבודה שהוא גונב מ-Ynet חדשות וחוסך – הקשיבו הקשיבו! - שניים וחצי דולרים בחודש, הדבר לא יעלה את מניותיו. ייתכן אף שתגובת החבר תהיה לראות בו "זבל לבן" חסר עכבות וכבוד עצמי, שאין מזמינים אותו הביתה".


הבעיה האפשרית של Ynet היא שישראלים נוטים, גם בחו"ל, להתקבץ בעדרים. ובמקרה שהישראלי צריך להשוויץ איך הוא עוקף את Ynet בליל שישי אצל חיים ואורה בקווינס, לא בטוח שזה יוריד לו נקודות.
 

אוח הנוער

שתי דמויות לא בלתי מוכרות בנוף הוירטואלי פתחו בלוג בימים אלו. מטרת הבלוגים של "הצביק" ו"עידו לא אמין" היא - וזו הפרשנות המתלהמת שלי, לא הצהרה שלהם - להציל את סצינת הבלוגים הישראלית מעצמה. אין בה רשת של העברת מידע אלטרנטיבית, כמו שצמחה בעולם. יותר כתחליף לסצינה ההמונית כבר של "במה חדשה", סצינת הבלוגרים הישראלית היא מרבץ קהילתי נוסף, העסוק בפופיק של עצמו. יש פארודיות כמו של רותי ש' ונ' בנטולילה, יש בלוגים שמסגירים אישיות מרתקת יותר או פחות - אבל כולם, כולם, מתעסקים במה היא אמרה לו שהוא אמר לה. זריקת עידוד כזו יכולה להידחות על ידי אנשי הבלוגים הקיימים, או לגדל לעצמה לא רק קהל חדש, אלא מטרה חדשה להעסיק בה את ימיהם מול המחשב.

גילוי נאות: כותב שורות אלו עבד עם האנשים הנדונים בעבר, ומקיים עמם יחסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by