ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בעל הבית השתגע 7 

בעל הבית השתגע 7

 
 
ליאור באקאלו

חופש חנוכה אמנם נגמר, ואפילו שביתת המורים הסתיימה בינתיים, אבל לא ניתן לכם לחזור ללימודים בלי 10 משחקים מלאים וחינמיים לחלוטין. מארקייד עד אסטרטגיה, עבור בדיג, ריקוד ויריות - בואו לשחק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעל הבית חיכה הרבה זמן עד שהוא החליט להשתגע שוב. נכון, חנוכה נגמר, אבל זה לא אומר שניתן לכם לחזור ללימודים בלי כמה משחקים מלאים, חופשיים וחינמים לחלוטין. פשוט רצינו לתת לכם זמן להתמוגג קצת על סופגניות ולשיר שירי חנוכה לפני שאנחנו מדביקים אתכם אל מסך המחשב ומבטלים לכם את שעות השינה בעזרת 10 משחקים חדשים.

בפעם הקודמת הצענו לכם להיות בעלי הבית ולהציע משחקים חדשים. קיבלנו עשרות פניות והצעות, שמתוכן שלושה משחקים נמצאו ראויים להיכנס לכתבה וזיכו את שולחיהם בנגני MP3 מדגם Sansa c150 בנפח 2GB מתנת סנדיסק ישראל. שלושת הזוכים הם אלי איסקוב מנתניה, ירון אוצ'יקובסקי מפרדס כץ ויונתן טפרברג מאשדוד. אנו מציעים לכם להמשיך ולשלוח לנו המלצות למשחקים, שאולי ייכנסו לכתבות הבאות של בעל הבית, ומי יודע, אולי גם הם יזכו את שולחיהם בפרסים.
 
 
כמו בעבר, השתדלנו לגוון ולכסות כמה שיותר סגנונות משחק שיחממו לכם את ראשית החורף. יריות, מירוצים, אסטרטגיה, תפקידים וריקודים - יש לנו כאן טעימה מכולם. שימו לב שחלק מהמשחקים דורשים יצירת חשבון משתמש חינמי באתר שלהם, ועל כן מומלץ ליצור אותו עוד לפני הורדת המשחק. במידה ובעת יצירת החשבון אתם זוכים לתשובה האומרת שעל פיה כתובת המייל שלכם כבר רשומה באתר, ייתכן והשתמשתם בה בעבר כדי להירשם למשחק אחר של החברה. במקרה זה פשוט השתמשו באותו חשבון כדי ליהנות גם מהמשחק החדש.

המשחקים מסודרים בכתבה על פי גודל קובץ ההורדה שלהם, מהגדול לקטן, למרות שזה לא הפרמטר היחידי או העיקרי לאיכות המשחק. שימו לב שהורדת המשחקים עשויה לארוך זמן רב, הן בשל גודלם העצום של חלק מהקבצים, וכן בשל ההסתערות של חבריכם. בנוסף, גם לאחר ההוה וההתקנה חלק מהמשחקים ידרשו להוריד עדכונים נוספים, כך שיש להישאר מחוברים לרשת ולהתאזר בסבלנות.

כדי למנוע צער מיותר, מומלץ לא להתעצל ולגשת לאתרי הבית של המשחקים עוד לפני שהתחלתם בהורדה, ולוודא שהמחשב שלכם עומד בדרישות המערכת המינימליות. תבלו.
 

תפקידים: RF Online

 
בניגוד למרבית משחקי התפקידים הנפוצים ברשת, ב-RF Online לא הלכו על הנוסחה המוכרת לעייפה של עולמות פנטזיה. המשחק, שבעבר היה כרוך בתשלום ועתה הוא מופץ בחינם, סובב סביב עולם מדע בדיוני, תוך שהוא מאמץ כמה אלמנטים מוכרים מעולם הפנטזיה. כך למשל, תמצאו את עצמכם בקרב המערב רובוטים אימתניים, לצד אלפים וגמדים בעלי אזניים מחודדות.

העלילה מדברת על שלושה גזעים צאצאי בני האדם השרויים במלחמה ביניהם, כשהקרבות משלבים קסם וחרבות לצד טכנולוגיה מתקדמת. בשונה ממשחקים אחרים בז'אנר, בהם קבוצות של שחקנים נלחמות זו בזו, RF Online הוא משחק הרבה יותר אישי וניתן לשחק בו שעות בלי שום צורך לדבר עם שחקנים אחרים. טוב או רע? החלטה שלכם.

כרגיל, יש למלא שורה של משימות קטנות כדי לצבור ניסיון ולהתקדם בין שלבי המשחק כדי לזכות בכלים מתקדמים יותר ומשימות מתוחכמות יותר. ניתן להחליף אביזרים בהם זכיתם במשימות בכלי נשק מתוחכמים יותר וביכולות משוכללות יותר. במידה ואתם לא מיודדים עם אמצעי השליטה הרגילים של הז'אנר, המשחק מציע מדריך פשוט אך מפורט, לעתים קצת יותר מדי, לשליטה בו. אל תשכחו ליצור חשבון משתמש חינמי ולבקש קוד הפעלה באתר המשחק.

להורדה
(1.47GB)
 
 
 

ריקוד: Audition

כולנו אוהבים לרקוד, רק שלעשות זאת תוך כדי משחק במחשב זה מעט מסובך. למרבה המזל חברות המשחקים האסייתיות מצאו פתרון לבעיה - משחקי ריקוד המוניים. עכשיו אפשר לרקוד באמצעות האצבעות, בלי לזוז מהכסא. אפילו להזיז את הרגליים כמו ב-DDR כבר אין צורך.

ב-Audition מרובה משתתפים תקבלו את הפיקוד על רקדן שמתחיל את הקריירה שלו בניסיון להתפרסם. המשחק, שעדיין נמצא בשלבי בטא, לא ממש מציע עלילה, אלא בעיקר מוסיקה של יוצרים מוכרים ומוגנים כמו ג'יי לו ו-50 סנט, שתוכלו להניע את העכוז הווירטואלי שלכם לקולם.

אל תחשבו שאין כאן תחרות חלילה, להיפך. עליכם להתחרות מול רקדנים אחרים על ביצוע צעדי הריקוד הנכונים המטרה לזכות בנקודות ולצבור ניסיון. תמורת הנקודות תוכלו לרכוש פריטי ריקוד מתקדמים יותר עבור הרקדן שלכם בחנות המשחק, כדי שכולם ידעו למי יש יותר כבוד. יש ליצור חשבון משתמש חינמי באתר המשחק.

להורדה
(1.07GB)
 
 

מירוצים: Drift City

במקום סתם לנסוע מהר ולהגיע ראשון במירוץ, ב-Drift City תוכלו גם לבצע משימות שונות ושליחויות, במתכונת שמזכירה מעט את סדרת GTA המפורסמת, רק בלי לצאת מהאוטו. משחק המירוצים/תפקידים החדש של חברת המשחקים ijji כולל את כל היבטי המירוץ המסורתיים, כולל בוסטרים ובונוסים, כשהוא מציע גם כמה דרכים חדשות לזכות בתוספות ושדרוגים עבור הרכב שלכם.

אחרי שתתחילו בסדרת משימות קצרות שיכירו לכם את ההגה ויעניקו לכם נקודות ראשונות, תוכלו לבחור להמשיך במשימות או להתחיל להתחרות. המשימות כוללות שליחויות וסיורים במסגרת זמן קצוב וכן ציד של נהגים פרועים שעושים בלגן על הכביש, והשלמתן תזכה אתכם בבונוסים וצ'ופרים. במצב Battle Zone תוכלו להתחרות נגד שחקנים אחרים, ולזכות בנקודות וניסיון.

כרגיל במשחקים מסוג זה, המכונית ההתחלתית שלכם היא לא ממש פאר היצירה, ותמורת הבונוסים והנקודות שתצברו תוכלו לשדרג אותה ואפילו להחליפה לגמרי ברכב מוצלח יותר. יש ליצור חשבון משתמש באתר המשחק.

להורדה
(589MB)
 
 

יריות מגוף ראשון: Warmonger

במקום להסתפק ברצף הרגיל של ריצה ויריה, משחק היריות Warmonger שואף לעצב מחדש את כללי המשחק. במקום להיות מוגבלים על ידי תנאי הקרקע של מפת המשחק, Warmonger מציע מנגון הרס מקורי, שמאפשר לחרב את הקירות, המחסומים וכמעט כל דבר אחר שנקרה בדרככם, בדרך לחווית משחק חלקה יותר.

כדי לעשות את העסק קצת יותר מתוחכם מהרס כללי, חומרים מסוימים ניתן להרוס רק עם כלי נשק ספציפיים, ולא עם כל רובה שיש בנמצא. כך, למשל, הרובה הפשוט מסוגל לפצח עץ, אבל בשביל בטון תצטרכו כבר רובה כבד ואיטי יותר.

מעבר להרס יש כאן גם יריות רגילות מגוף ראשון, כשניתן לשחק נגד בוטים במחשב המקומי וכמובן נגד שחקנים מרוחקים ברשת בכל המצבים הרגילים של דת'מאצ', דת'מאצ' קבוצתי, החזק את הדגל ועוד. Watmonger נבנה סביב המעבד הגרפי PhysX של AGEIA, מה שאומר שהוא עשוי לפעול לאט יותר על מעבדים אחרים.

להורדה
(437MB)
 
 

יריות מגוף שלישי: Exteel

משחקי יריות זה כיף. משחקי יריות בין רובוטים זה עוד יותר כיף. משחקי יריות בין רובוטים שאתם יכולים לבנות ולצייד כרצונכם זה הכי כיף, וזה בדיוק Exteel, משחק יריות המוני מגוף שלישי, בו ניתן לרכוש ציוד ואביזרים לרובוט הלוחמה שלכם תמורת הנקודות שתצברו במהלך המשחק.

לאחר מספר שלבי הדרכה בסיסיים אודות אמצעי התנועה והתחמושת הבסיסיים, תזרקו היישר אל עולם הרשת של Exteel, לקרבות המוניים בסגנון דת'מאצ', דת'מאצ' קבוצתי, משימות הגנה מפני פלישה ועוד. חשוב לדעת איזה נשק לבחור מתי, וכמובן, מתי לברוח. כלי הנשק במשחק נעים החל מרובה פשוט, דרך תותח כתף וכלה בחרבות לייזר וכידונים. כן, מסתבר שיש כידונים שמסוגלים לפצוע רובוטים.

מפתחת ומשווקת המשחק היא חברת NCsoft, שעומדת מאחורי משחקים המוניים מוכרים (הכרוכים בתשלום), דוגמת City of Heroes וסדרת Guild Wars המפורסמת. Exteel לעומתם, מוצע בחינם, תמורת יצירת חשבון משתמש באתר החברה. המשחק יצא החודש בגירסת בטא פתוחה, וכבר ניתן ליהנות ממנו ולהתרשם מהגרפיקה המוצלחת.

להורדה
(427MB)
 
 

גולף: Shot-Online

גם אם אתם לא מי יודע מה מוכשרים בכדורגל, תמיד תוכלו להתחזות לרונאלדו בעזרת אחד ממשחקי FIFA או PES. אותו דבר תופס גם בגולף. גם אם המושג "פאר" לא אומר לכם כלום, זה לא אומר שבגירסה הממוחשבות של המשחק לא תוכלו להפגין ביצועים שטייגר וודס יוכל רק להתקנא בהם. גולף הוא אחד מאותם המשחקים, שנראה שהרבה יותר כיף לשחק אותם במחשב מבעולם האמיתי.

Shot Online הוא משחק גולף תלת מימדי, שמערב אלמנטים של משחקי תפקידים. דמותכם תתפתח יחד עם יכולת המשחק שלכם, ותוכלו לרכוש עבורה יכולות, פרטי לבוש ושטויות נוספות בתמורה לנקודות שתצברו במהלך המשחק.

המשחק מציע כמות מרשימה של מסלולי משחק, טורנירים ואפילו גילדות משחק. ניתן לשחק נגד המחשב, שהאינטליגנציה שלו לא ממש מבריקה או מול שחקנים מרוחקים ברשת. יש ליצור חשבון משתמש חינמי באתר המשחק.

להורדה
(344MB)
 
 

קארטינג: KartRider

אם מכוניות גדולות זה יותר מדי בשבילכם, זה הזמן להכיר את הקארטינג. המכוניות הקטנות וצמודות הקרקע ממש לא מיועדות לילדים בלבד, וגם במחשב הספורט המקורי זוכה לעדנה. KertRider הוא משחק קארטינג ממוחשב שיציב אתכם ראש בראש מול עשרות מתחרים אחרים ברשת, בתחרות עיקשת על המקום הראשון במכונית מאוד מאוד קטנה.

הגרפיקה של KartRicer צבעונית ומקסימה, והשליטה בו כל כך פשוטה וקלה, שתצטערו שלא פגשתם אותו עוד קודם. במהלך המירוץ ניתן לאסוף בונוסים וחימוש מקורי, שיסייע לכם להפריע למתחרים האחרים, ולעתים אפילו ישפר במעט את יכולותיכם שלכם. בין השאר ניתן להתמגנט לאחד השחקנים ולרכוב על המהירות שלו, להשתמש בבוסטרים, לזרוק כיפות קרח וכמובן, לירות טילים מבויתים.

המשחק מדריך את השחקן בשלבים הבסיסיים אודות אמצעי השליטה באופן פשוט וידידותי, כך שתוך דקות ספורות תוכלו להתחרות מול העולם הגדול ממש כמו נהגים מקצועיים. כרגיל, הנקודות שלכם יאפשרו לכם לקנות ציוד מתוחכם יותר לרכב, וגם כל מיני תוספות ושטויות עבור הנהג עצמו. יש ליצור חשבון משתמש חינמי באתר המשחק.

להורדה
(234MB)
 
 

דיג: Fishing Champ

קצת קשה למצוא משחק מרובה משתתפים שחורג מעבר לסכימה המוכרת של פנטזיה/מכות/מירוצים. אז הנה, ענף ספורט פופלרי שנותר עד כה ללא ייצוג משחקי הולם - דיג. ב-Fishing Champ תתחילו כדייגים חובבים שרוצים להעשיר את האקווריום שלהם, ותאבקו בדגים כדי למשות אותם מהמים.

כרגיל במשחקי תפקידים, תתחילו עם דמות בעלת דירוג נמוך וציוד מועט, ותוכלו למכור דגים שתתפסו תמורת נקודות וציוד מתקדם יותר. תוכלו להחליף טיפים ורשמים עם חברים למשחק וכן הלאה. המטרה, כמובן, היא להיות דיג כמה שיותר מוצלח.

בניגוד לדיג אמיתי, שכולל שעות ארוכות של המתנה ושקט בהמתנה לדג הנכון, בגירסה המקוונת הדגים נוטים לנשוך את הפתיונות די מהר, כך שאל תדאגו, אין צורך להמתין יותר מדי מול על המסך. ולמרות זאת, מדובר במשחק הרבה יותר רגוע ואיטי ממה שהורגלנו אליו עד כה. והאמת, זה דווקא נחמד. יש ליצור חשבון משתמש חינמי באתר המשחק.

להורדה
(169MB)
 
 

אסטרטגיה: Bontago

האמת היא שמשחק האסטרטגיה הקטן הזה מסתובב ברשת כבר מזה זמן, אבל הוא מספיק מוצלח על מנת שנתייחס אליו. המטרה ב-Bontãgo היא לבנות מגדל שיהיה מספיק גבוה כך שיטיל צל על כל הדגלים המופיעים על מפת במשחק. נשמע פשוט, אבל זה קצת יותר מסובך מכך.

לבני המשחק שלכם לא ממש ישמחו להסתדר כמו שבא לכם, ולכן תיאלצו לבצע ניסוי וטעייה כדי ללמוד מה הדרך הנכונה להציב לבנים. בנוסף, תגלו שגם אם המגדל נדמה לכם שהוא יציב, כל תנועה קטנה עלולה להפיל אותו אל הקרקע. הוסיפו לכך מטרי אבנים מהשמיים והרי געש שנוטים לפרוץ להם לפתע ממפת המשחק, והמשימה הופכת מסובכת בהרבה.

ניתן לשחק ב-Bontãgo לבד מול מספר מרשים של שחקני מחשב, או נגד חברים ברשת מקומית או בחיבור ישיר באמצעות כתובת IP. המשחק כולו מלווה במוזיקה אופראית משהו, שמעניקה לחוויה כולה אווירה מעט סוריאליסטית.

להורדה
(23MB)
 
 

ארקייד: Deadly Stars

משחקי שמאפ (shmup) הם ללא ספק מסגנונות המשחק האהובים עלינו. מדובר בז'אנר בלתי נדלה של משחקים, בו ניתנת לכם השליטה על חללית העושה את דרכה מקצה אחד של המסך אל הקצה השני, בלי להגיע אליו כמעט אף פעם, כשבדרך עליה להתייצב מול שורה ארוכה של אויבים, סכנות ובונוסים.

Deadly Stars הוא גירסה תלת מימדית מוצלחת לנוסחה הוותיקה, שמציגה גרפיקה מרשימה, המון פיצוצים וכלי נשק ייחודיים, בקובץ קטן יחסית. כמו תמיד, גם הפעם עליכם להוביל את החללית שלכם כלפי חלקו העליון של המסך, לאסוף בונוסים ולפוצץ כל מה שנקרה בדרככם. רק שהפעם אפשר לעשות את זה הרבה יותר בסטייל.

מעבר ליריות הרגילות וכלי הנשק המתקדמים שתוכלו לאסוף כבונוסים במהלך המשחק השוטף, תוכלו גם לשדרג את כלי המלחמה שלכם בין שלב לשלב בחנות מיוחדת. בסיומו של כל שלב תאסוף אתכם תחנה של סוחרים, בה תוכלו לרכוש תותחים מתקדמים וטילים משוכללים בתמורה לנקודות.

להורדה
(19.1MB)
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by