ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החור השחור של הודעות ה- SMS 
 
 הודעה נוספת שהצטרפה לסטטיסטיקה האיומה   
 
מערכת חיים ברשת

מחקר חדש קובע : מיליוני הודעות לא מגיעות ליעדן. הסיבה המרכזית : קשר לקוי בין המפעילות השונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר אמריקאי חדש אולי מצא את הסיבה להרבה מקצרי-התקשורת הבין- אישיים; על פי המחקר בכל חודש נעלמות בארה"ב בלבד מיליוני הודעות SMS הנשלחות ממכשיר סלולרי אחד למשנהו.

חברת המחקר האמריקאית, קיינוט סיסטמס, חישבה ומצאה כי 7.5 אחוזים מכל ההודעות שנשלחות אינן מגיעות ליעדן. על פי הערכת החברות הסלולריות האשמה היא בד"כ בשליחת הודעות בין המפעילות הסלולריות השונות.

את המחקר ביצעה החברה באמצעות שליחה מדגמית של כ- 26,000 הודעות SMS למשתמשים שונים, ובדיקת קבלתם אצל המשתמשים.
 

רקע

 
שירות ה- SMS מיועד לשליחת הודעות טקסט קצרות בין מכשירים סלולרים. עלות משלוח SMS בכל העולם היא בסביבות השלושים אגורות. קבלת הודעת SMS היא ללא תשלום. השירות נחשב צעיר יחסית, בן מספר שנים בלבד, אך צבר פופולאריות מדהימה בקרב משתמשי הסלולרי ברחבי העולם, בעיקר הצעירים שבניהם.

קיינוט סיסטמס טוענת כי שירות ה- SMS מספק כ- 10 עד 15 אחוז מכלל הרווחים של החברות הסלולריות, נתון שיצטמצם בעתיד אם בעיית ה- SMS האבודים לא תפתר.

בקיינוט מעריכים כי מדי חודש נשלחות ברחבי העולם עשרות מיליארדי הודעות SMS. כמובן שגם ההודעות שלא מגיעות ליעדן מתבקשות בתשלום הרגיל. בעקבות פרסום תוצאות המחקר התעוררה בארה"ב יוזמה בקרב לקוחות-זועמים לתביעה ייצוגית כנגד כל החברות הסלולריות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by