ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הם מ-נצ-חים? 
 
 
מערכת חיים ברשת

95% מהשרתים שמשתתפים בהחלפת קבצים ברשת נגועים בוירוס שיאפשר ל-RIAA לפקח עליהם ולשלוט בהם בסופו של דבר, טוענת חבורת האקרים שלכאורה עובדת בשביל הרעים. הרעים מכחישים בתוקף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קהילת מחליפי הקבצים ברשת כמרקחה. קבוצת האקרים המכנה את עצמה GOBBLES הצהירה כי גויסה על ידי ה-RIAA, איגוד חברות התקליטים, כדי למנוע החלפת קבצים פיראטית, פיתחה וירוס תולעת המשתמש בקבצי mp3 כדי להדביק שרתים (Hosts) ברשתות ה-P2P השונות.

"עד שחתמנו על החוזה עם ה-RIAA", טוענת החבורה, המגדירה את עצמה כקבוצת אבטחה שלא למטרות רווח, במייל שנשלח לרשימת התפוצה Bugtrac, "המקסימום שהם יכלו לעשות היה לפקח באופן פאסיבי על התעבורה. התרומה שלנו ל-RIAA נתנה להם את היכולת לשלוט במירב השרתים המשמשים את הרשתות הללו".

על פי ההצהרה של Gobbles, מרגע ששרת P2P "נדבק" בוירוס, הוא מקטלג את המדיה שעוברת דרכו ושלח אותה למטה ה-RIAA, שם מוסף המידע לרישומי האיגוד. לכשיבחרו חברות התקליטים להפעיל את היכולות של הוירוס המיוחד, יוכלו לשלוט בתעבורה הזו. כרגע, עד שתעבור הצעת חוק המאפשרת להם להלחם באופן אקטיבי בפיראטיות ברשתות הללו, הן תשארנה על הגדר.

"התוכנה שלנו הדביקה 95% מכל השרתים הפעילים ברשתות ה-P2P", סיימו אנשי Gobbles את הודעתם, ומאז לא מפסיקים הגיקים לתהות אם אכן יש ממש בדברים, או שמדובר בבדיה שנועדה לזרוע פחד. באתר הרג'יסטר, שהיה בין הראשונים לדווח על ההצהרה, מצטט מומחה אבטחה שמשוכנע שההצהרה נכונה. "הם אמיתיים, הם ממש טובים", אמר, "הם הצהירו הצהרות מופרכות בעבר, וכשלעגו להם הם הוכיחו שהם רציניים".

מה-RIAA הוכחשה כל מעורבות בעניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by