ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשת מתפשטת 

הרשת מתפשטת

 
 
רויטרס

סקר חדש מוצא עליה ושינוי בהרגלי הגלישה של האמריקנים באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעה מתוך חמישה אמריקנים מבלים עשרות שעות בממוצע בגלישה באינטרנט, כך חושף סקר חדש של חברת הסקרים Harris. "כמעט 80% מהמבוגרים נמצאים ברשת או מקבלים גישה לאינטרנט, זה מספר מרשים למדי", אמרה רגינה קורסו, מנהלת החברה.
 
 
בסקר, שנערך בקרב 2,062 איש בחודשים יולי ואוקטובר, נמצא כי 79% מהמשיבים - 178 מיליון איש בקירוב, נכנסים לרשת ומבלים בממוצע 11 שעות בשבוע על האינטרנט.

התוצאה המעודכנת משקפת עליה לעומת שנת 2000, אז רק 57% מהמבוגרים גלשו באינטרנט. ב-2006 עמד שיעור הגולשים המבגורים בארה"ב על 77%, ואילו כאשר החלה החברה לעקוב לראשונה אחר הרגלי השימוש ברשת, נמצא כי רק 9% מהאוכלוסיה - 17.5 מיליון איש - השתמשו באינטרנט.

הסקר גם מצא שיותר מבוגרים מבלים זמן בגלישה מהבית ומהעבודה, שני אחוזים יותר מ-2006 בכל תחום – 72% ו-31% בהתאמה. עליה דרמטית יותר חלה בשיעור הנסקרים שאמרו שהתחברו לרשת ממקום אחר שאינו הבית או העבודה: מ-22% ב-2006 ל-31% ב-2007.

"הם מוצאים כל דרך אפשרית להיכנס לרשת...שליש מהגולשים מתחברים בדרך אלטרנטיבית", ציינה קורסו.
 

חופף לאוכלוסיה הכללית

מבחינה דמוגרפית, הסקר מלמד כי האוכלוסיה המקוונת חופפת יותר ויותר לאוכלוסיה הכללית. לדוגמה, 25 אחוז מהמבוגרים שנכנסו לרשת היו בגילאי 18-29, כאשר קבוצה זו מהווה 22% מהאוכלוסיה האמריקנית הכללית. ההיספאנים, למשל, מהווים 13% מהאוכלוסיה הכללית ו-13% מאוכלוסיית הגולשים.

הסקר מצא כי בעוד הצעירים הם הקהל הדומיננטי ברשת, 9% מאלו שנכנסו לרשת היו בני 65 ומעלה. "כל שנה אנחנו מתקרבים. כל שנה זה הופך להיות יותר ויותר כמו האוכלוסיה הכללית", אמרה קורסו. "הבייבי בומרס כעת ברשת. ונראה יותר מהם גולשים באינטרנט".

בעוד האוכלוסיה המקוונת מתקרבת ל-100% מהאוכלוסיה הכללית, קורסו סבורה שהצעד הבא יהיה לראות כיצד אנשים נכנסים לרשת. "זה כבר לא רק מחשב נייד או שולחני. רבים משתמשים בסוג זה או אחר של מכשיר כף יד במהלך הפעילות המקוונת שלהם", אמרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by