ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אימייל בטלוויזיה? YES! (אבל לא בזמן הקרוב) 
 
 You`ve Got Mail. מתוך צילום מסך של השירות   
 
מערכת חיים ברשת

בעוד מספר חודשים, יוכלו מנויי הלוויין להסיר את האאוטלוק ממחשבם האישי ולעבור לקרוא את הדואר שלהם בטלוויזיה. האמנם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוכנים להשתתף בניסוי. הוטמייל ישראל
 מוכנים להשתתף בניסוי. הוטמייל ישראל   
מזה מספר חודשים, מתקיים בחברת yes ניסוי בשם "yes in touch", המאפשר לעובדי החברה לשלוח ולקבל איימילים והודעות SMS באמצעות הטלוויזיה. השירות אמור להיפתח לקהל הרחב בעוד מספר חודשים, אולם על פי עדויות של משתמשים במערכת, אין עדיין צורך להיפטר מכתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

הניסוי החל לאחר שמשרד התקשורת העניק לחברת הלוויין רישיון לבצע אותו, והוא תקף למשך שנה. הניסוי מופעל על מערכות של TVGate (חברת בת של קומברס), והוא מאפשר לשלוח ולקבל הודעות SMS ממנויי שלוש חברות הסלולר הגדולות. שליחת ההודעות נעשית באמצעות חיבור מכשיר הלווין לקו טלפון רגיל, וככל הנראה יצטרכו המשתמשים לשלם גם את מחיר השיחות היוצאות.

מנהל המוצר ב-yes, יעקב למפרט, אמר לחיים ברשת כי הוא מאמין שהמערכת החדשה תשמש את כלל הציבור לשליחה וקבלה של אימיילים: "בהתחלה ישתמשו בה רק אנשים שמתלהבים מטכנולוגיות חדשות. בהמשך זו תהיה באמת אופציה טובה גם לאנשים שלא משתמשים במחשב ביום יום, אבל עדיין רוצים ליהנות מיתרונות הדואר האלקטרוני".
 

לא נוחה לכתיבת הודעות ארוכות

 
גם MSN ישראל משתתפת בניסוי, ונותנת למשתתפיו גישה לשירות Hotmail הישראלי, ישירות מהטלוויזיה. בשלב זה, הוטמייל הוא שירות האימייל היחיד אליו ניתן לגשת באמצעות המערכת, ולפי מה שהבנו, זה לא ישתנה בעתיד קרוב.

את האימיילים וההודעות ניתן לכתוב בשתי דרכים: הקלדה על השלט, כמו בטלפון סלולרי, או באמצעות מקלדת וירטואלית, שמופעלת באמצעות השלט. ההערכה היא, שדווקא האפשרות לשליחה וקבלה של SMS תזכה לפופולאריות, משום שבעזרת העזרים הנ"ל הרבה יותר קשה לכתוב הודעות ארוכות. .

מוטי, עובד יס המשתתף בניסוי כבר מספר חודשים, אמר כי הוא משתמש במערכת לעיתים קרובות ומוצא אותה נוחה למדי: "השימוש במקלדת די נוח ואני אוהב גם את האופציה לשלוח לחברים SMS כשיש תוכניות ששווה לראות, ואז הם מקבלים אותן ישר לטלוויזיה".

לעומת זאת, אמר לנו עובד אחר של החברה כי מדובר בסך הכל בגימיק חביב: "זה סיוט לכתוב עם זה אימיילים, ובשביל SMS יש לי את הסלולרי שעדיין יותר נוח מאשר השלט".

עלות השירות, שיפתח לכל קהל הלקוחות בעוד מספר חודשים, עדיין לא ידוע, אך ההערכה היא שבחודשים הראשונים להפעלתו הוא יהיה מוזל במיוחד במטרה למשוך אליו לקוחות חדשים וותיקים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by