ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דוגמניות, סקס ושחיתויות 

דוגמניות, סקס ושחיתויות

 
 
אודליה ברקין

שניים ממנהליה הבכירים ביותר של סוכנות הדוגמנות היוקרתית "עלית", נאלצו להתפטר לאחר שבתוכנית טלוויזיה ששודרה בבריטניה, נראה אחד מהם כשהוא מציע לדוגמנית כסף עבור סקס והשני כשהוא מעיר הערות גזעניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סינדי קרופורד. מה באמת קורה מאחורי הקלעים של המסלול? (רויטרס)
 סינדי קרופורד. מה באמת קורה מאחורי הקלעים של המסלול? (רויטרס)   
סוכנות הדוגמנות הבינלאומית "עלית" קיימת כבר 29 שנה. יש לה סניפים בכל בירות האופנה העולמיות והיא מייצגת בין השאר את דוגמניות העל סינדי קרופורד ונעמי קמפבל (שגופה, ערום ונוטף חלב, מעטר את גיליון פלייבוי האחרון למילניום - א.ב).

אבל מסתבר שמשהו רקוב בממלכת האופנה: שניים ממנהליה הבכירים ביותר של הסוכנות התפטרו בעקבות תוכנית תחקירים של הבי.בי.סי ששודרה בבריטניה ביום שלישי, ונגעה בעולם הלא זוהר של חיי הדוגמנות במילנו. בתוכנית נראה אחד ממנהלי הסוכנות מציע לדוגמנית כסף עבור סקס, ואילו השני העיר הערה גזענית.

 

תשכבי איתי בעבור מיליון לירטות?

נעמי קמפבל. לא קל להיות זוהרת (רויטרס)
 נעמי קמפבל. לא קל להיות זוהרת (רויטרס)   
התחקיר עבד ככה: כתבת הבי.בי.סי התחזתה במשך חצי שנה לדוגמנית צעירה במילנו, וצילמה את כל מה שקרה לה במצלמה נסתרת. היא תיעדה את שפע הסמים והלחץ המיני בו נתונות הדוגמניות הצעירות.

היא עצמה חוותה הטרדה כאשר ג`ראלד מארי, בעלה לשעבר של דוגמנית העל לינדה אוונג`ליסטה והמנהל הכללי של עלית באירופה, הציע לה מיליון לירטות, שהם 525 דולר, אם תשכב אתו.

חברו, חוויר מורו, מנהל בכיר אף הוא וידיד קרוב של נעמי קמפבל, נראה כשהוא אומר לחברו במהלך ארוחת הערב, שאפריקה תהיה בסדר אם כולם בה יהיו לבנים. השניים התפטרו לאחר שידור התוכנית.

המנכ"ל של עלית, ג`ון קסאבלנקס, פרסם מייד התנצלות כנה ונרגשת לדוגמניות ומשפחותיהן, תוך שהוא מכנה את התנהגות מנהליו מזעזעת, לא מתקבלת על הדעת ושגויה לחלוטין.
 

מחוץ לשעות העבודה?

עורך הדין הצרפתי של הסוכנות, פסקאל נרבוני, טוען בתגובה לסוכנות רויטרס, כי הקטעים לא מייצגים את הנעשה בסוכנות, ומדובר בשני אנשים פרטיים שנכון לעכשיו כבר אינם עובדי עלית.

"הם צולמו והוקלטו בעת שלא היו בעבודה, בזמנם הפרטי, והנערות בסצינת הזנות והסמים של מילנו לא שיייכות לסוכנות עלית. אם תראו את התוכנית אין כלום, שום קשר בין סוכנות עלית וכל סוג של שידול לזנות או לסמים". תאמינו למה שתרצו.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by