ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לאבריל לויין יש וירוס משלה 
 
 
מערכת חיים ברשת

הנטייה של הרשת להפיץ את דמותן של קטינות אנורקטיות מוכיחה את עצמה שוב: וירוס שרוכב על הפופולריות של אבריל לויין הגיע למקום שני במצעד הוירוסים. מזל טוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום מן הימים זו תהיה הדרך האמיתית לדרג פופולריות של אלילי נעורים. אנשי יחסי הציבור של אמן, שירצו להפיץ את בשורתו ברבים, פשוט יבקשו מאיזה זב חוטם לכתוב להם איזה וירוס תולעת בשקל, יצרפו את הוירוס למייל שכותרתו תהיה "תמונות של XXX בעירום!!!!!" ופשוט ישלחו לכל מי שהם מכירים. ומי שידביק יותר מחשבים - הוא זה שיבחר ל"זמר השנה" או משהו כזה.

אחרי שהספקנו כבר לשכוח כבר מהוירוס שרכב על התמונות-שלא-היו של אנה קורניקובה, מפציעה עכשיו הזמרת הצעירה אבריל לויין בשמי התולעת של הרשת. וירוס חדש שקיבל את שמו ממנה, ומופץ בין השאר על ידי הודעות שלכאורה עוסקות בביצועיה במצעדי הפזמונים, עלה בתוך ימים לסגנות מצעד הוירוסים, מיד אחרי ה-Klez הישן והאהוב.

"הוירוס הזה באמת תפס תאוצה היום", אמר ג'ון הרינגטון, מנהל השיווק של MessageLabs, ספקית שירותי האי-מייל, לחדשות ZDNet. ביום שלישי עצרה החברה פחות 1,000 מיילים שנשאו את הוירוס, וביום חמישי כבר הגיע מספרם ל-9,000. "עושה רושם שהוירוס באמת תופס", אמר הרינגטון.

מאפייני הוירוס, כרגיל, לא מפחידים במיוחד. מי שטיפש מספיק כדי ללחוץ על הקובץ ולהפעיל אותו, מקבל בתמורה שיתוק של מערכות האנטי-וירוס שלו, חיטוט בספר הכתובות והפיכת המחשב לתחנה להפצת הוירוס. מי שהיה טיפש מספיק ולא עדכן את הווינדוס שלו בשנתיים האחרונות, לא צריך אפילו להפעיל את הקובץ, כי הוא יופעל לו אוטומטית. ומי שהיה חכם מספיק ועבר למקינטוש או ללינוקס, פשוט לא צריך לדאוג, כי הוירוס לא יגרום לו לנזק כלשהו.

כדרכם של וירוסים, אחרי כמה ימים כבר קשה מעט לזהות אותם. עכשיו לא כל המיילים נושאים את שמה של לויין, ולא כל הקבצים נושאים את שמה. ורק מאפיין אחד נותר על כנו - בכל 7,11 ו-24 בחודש יפתח הוירוס את דפדפן ברירת המחדל וינסה להעלות את האתר הרשמית של הגברת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by