ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונות זוועה מ"הטבח בג'נין" באתר rotten.com 
 
 
מערכת חיים ברשת

גופות מרוטשות, חלקי גוף וטקסט ציני - זה השלל שמציע האתר המזוויע בכוונה לכל מי שהמודעות הפוליטית שלו כוללת ריח דם חרוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר rotten.com, המתמחה בהצגת תצלומי זוועה לטובת שוחרי הז'אנר, העלה עמוד חדש, המתיימר להציג תמונות של הרוגים פלסטינים מג'נין. התמונות, הצפויות להפוך את קיבתם של הצופים, אנשי ימין ושמאל כאחד, מראות גופות אדם מרוטשות, חלקי גוף פזורים ושאר ירקות מחליאים.

למיצג הגרוטסקי צירפו אנשי rotten את הטקסט הבא: "ישראלים ופלסטינים טרם הגיעו להסכמה באם היה או לא היה, אך קולין פאוול לא ראה "כל סימן לטבח" במחנה הפליטים ג'נין, שבגדה המערבית". דומה שאנשי האתר עדיני הקיבה מוצאים בתמונות שלהם הוכחה מספקת לחייתיות של החייל הישראלי שוחר הדמים.

אתר המשנה הרוטני כבר זוכה לפופולריות רבה ברשת, ובחיפוש המילה Jenin בגוגל, מגיע האתר למקום השישי והמכובד, ממש מתחת לאתר של ה-Human Rights Watch.

ולא ניתן לכם את הלינק לפני שנזהיר שוב: מדובר בתמונות מחרידות, שאין שום סיבה לצפות בהן אלא אם אתם שייכים למגזר המעט סוטה שנהנה מהן, או למגזר המעט אומלל שחייב להביט בהן לצורכי עבודתו. ואם בכל זאת, אז הנה.
 

לא הפעם הראשונה

 
ל-rotten יש כבר היסטוריה קצרה של עיסוק מרוטש אברים בסכסוך הישראלי-פלסטיני, כשהעלה לרשת תמונות של מי שעל פי דעת האתר הוא חייל ישראלי שנהרג באינתיפאדה, וככל הנראה הוא לא אחר מאיש החיזבאללה שנהרג וצולם על ידי חיילי צה"ל. (ושוב, גם כאן התמונות מגעילות).

בעבר פורסמו באתר זק"א תמונות זוועה מפיגועים, לכאורה "במסגרת שמירת צניעות הפרט וכבוד המת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by