ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
SMS של מעלה 
 
 מישהו שומע אותי?   
 
רויטרס

באיטליה החלה חברת הסלולר הגדולה לשווק שירות מהפכני: למה לבזבז זמן וללכת לכנסייה, כשהכנסייה יכולה להגיע אליך (בהודעות טקסט)?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המאמינים הנוצרים בעולם העצבני והטרוד של ימינו אנו יכולים למצוא נחמה, עידוד והשראה תוך כדי שגרת יומם תודות לאותו בן לוויה הנמצא בכל מקום – לא, אין המדובר במלאך השומר, אלא בטלפון הסלולרי.

מפעילת הטלפון הסלולרי הגדולה באיטליה, חברת TIM, החלה להציע ללקוחותיה שירות הודעות SMS המפרסם את "תפילת היום" "הקדוש היומי" או "הבשורה היומית". ארבעת הביפים המסמנים את מסר ההשראה הנכנס, מהווים את ההזדמנות החמה ביותר של המאמינים הקתולים באיטליה לקנות (באופן טכנולוגי) את מקומם בשמיים.

תפילת היום של יום רביעי הייתה: "הו אדוני, תן לי לתת את עצמי בחופשיות מבלי לצפות לדבר בתמורה". אך מסתבר כי גם תפילה איננה בחינם בימינו. השירות עולה כ-70 אגורות להודעה.


הקדוש הסלולרי שלך

איטליה, אחת המדינות היותר קתוליות מסורתיות, פותחת בשנים האחרונות את דלתה להיי-טק דתי.

בין אתרי האינטרנט האיטלקיים ניתן למצוא את "Angels online" אשר בו מופיע כל מה שרוצה המאמין לדעת על 72 המלאכים והמלאכים הראשיים. האתר כולל גם חלק המסביר את "החוזה האישי שלך עם המלאך השומר שלך".

וישנם כמובן גם את "Bible online" ואת "God Exists and he is online-Happy Web". ושפע אתרים המציעים לאלו הקרויים על שמו של קדוש זה או אחר, כל מה שאפשר על קורות חייו של אותו קדוש.


וותיקן.קום

לעומת מוסדות גדולים אחרים, איחר הוותיקן לעלות לרשת, אולם כשעשה זאת בשנת 1997, עשה זאת בגדול. אתר האינטרנט של הוותיקן מונע ע"י שלושה שרתי רשת הקרויים על שם מלאכים – רפאל, מיכאל וגבריאל.

רפאל מאחסן את הגרפיקה ואת נתיבי מסלולי החיפוש, מיכאל מגן על האתר מפני האקרים וגבריאל מקשר בין שני המחשבים האחרים לבין שאר העולם החיצוני.

אולם האפיפיור יוחנן פאולוס השני הוא כנראה המנהיג היחיד בעולם כיום שאין לו כתובת אי-מייל. לאפיפיור אין מחשב אישי במשרד והוא עדיין כותב את כל נאומיו בכתב בשפה הפולנית או מכתיב אותם לעוזריו.

דבר אחד עדיין משאירה הכנסייה הקתולית בידיה. אוטוסטרדת המידע עדיין לא מציעה למאמינים הקתולים תחליף אינטרנטי הולם לתא הוידוי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by