ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גאדג'טים ותיעוב בלאס וגאס 
 
 Buy the ticket –Take the ride   
 
מערכת חיים ברשת

תערוכת הגאדג'טים והמכשירים האלקטרונים הגדולה בעולם עומדת להפתח בלאס וגאס בימים הקרובים. למבקרים צפויים, כמיטב המסורת של עיר הניאון, שפע דיילות נוצצות ואנשי עסקים נרגנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בלאס וגאס עומדת להיפתח ביום חמישי הקרוב התערוכה השנתית למוצרי צריכה אלקטרוניים. כאלפיים חברות ויצרנים, גדולים כקטנים, נאספים לצורך מה שהוגדר "התערוכה הגדולה מכולן", בה יציגו החברות המייצרות מוצרים החל מנגני מוזיקה דיגיטליים וכלה בשבבי מחשב, בפני למעלה מ-100,000 קמעונאים ומפיצים המבקרים בתערוכה.

התערוכה שתתקיים מיום חמישי עד יום שני הבא, היא האירוע הגדול ביותר בתחום מוצרי הצריכה האלקטרוניים. בתערוכה זו חושפות החברות את המוצרים החדשים, החמים והמחוכמים ביותר שלהם, במטרה לצוד את עינם של הקניינים שעל פיהם, בדרך כלל, נקבעים הטרנדים החדשים בתחום הגאדג'טים לשנה הקרובה.
 
תראי אמא – בלי ידיים!
 תראי אמא – בלי ידיים!   
הכיף אף פעם לא נגמר

למי שלא ביקר מעולם בתערוכה שכזו, מוטב שיידע כי מדובר באירוע המאורגן במיטב המסורת האמריקאית – לאס וגאס סטייל – דיילות נוצצות בלבוש מינמלי מדגימות כיצד ללחוץ על כפתור ההפעלה של מוצר זה או אחר, ארוחות חינם מטעם החברות המארחות, אלפי "חינמים" המחולקים לכל דורש, ובקיצור מערך שיווק שסוחט את כל תשומת הלב של המבקר.

מה שנשמע כגן שעשועים נפלא עבור כל גיק חובב טכנולוגיה, הוא משימה סיזיפית למדי עבור מי שחווה את העניין מדי שנה בשנה, (וקיימות מספר תערוכות דומות כל שנה). היטיב לתאר זאת ג'ף מילר, מנהל שיווק בחברה גדולה למכירת מוצרי אלקטרוניקה: "אתה מתעורר בשש או שבע בבוקר, ואתה לא חוזר למיטה עד אחת בלילה. כאשר אתה הולך לאכול, אתה הולך לאכול בגלל שיצרן מסוים לוקח אותך לאכול. מדובר ביום עבודה של 15 עד 16 שעות".
 
 
הטרנד מת – יחי הטרנד החדש!

בין המוצרים שצפויים לעורר הדים רבים בתערוכה ומן הסתם להגיע לשוק בקרוב, ניתן למצוא מקלדת חדשה נטולת מקשים, OrbiTouch, שמטרתה להקל על חייהם של אנשים עם פגיעות או מוגבלות תנועה. במקום מקלדת, המשתמש מניח את ידיו על שני פדים בעיצוב דיסק. בעזרת הזזת הפדים למספר תנוחות, יכול המשתמש להקליד את כל האותיות והספרות המצויות במקלדת 128 תווים סטנדרטית.

מוצרים נוספים שמעוררים עניין הם מגלה האש של KidSmart, המנחה ילדים ומבוגרים כיצד לנהוג במקרה שריפה. רובוטים אישיים חכמים וטכנולוגיות מתקדמות לשליטה מרחוק על מוצרים חשמליים, ולכם רק נותר להביא את הבטריות מהבית, ולנסות להשיג כרטיס כניסה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by