ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לו הייתי אי ירוק ב-eBay 
 
 מי יבנה, יבנה בית באיי הבתולה?   
 
מערכת חיים ברשת

תמיד חלמתם על אי בקריבים רק משלכם? ובכן שלא תגידו שלא אמרנו, כעת עומד אחד כזה למכירה פומבית באתר eBay, רק להצטייד בארנק כבד בבקשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם גם אתם הייתם מעדיפים לבלות את הבוקר בשיזוף על החוף או בשנירקול מתקדם בשונית הסמוכה, במקום לקרוא את הכתבה הזו במשרד, אחרי התעדכנות בכלכלה בפיגועים בשחיתויות ובבחירות, תרשו לנו להציע לכם להשתתף במכירה הפומבית הבאה: אי שלם משלכם בקבוצת איי הבתולה בקריבים.

האי המשתרע על שטח של למעלה מ-930 דונמים, עומד למכירה פומבית באתר eBay, ומהווה את הצעת הנדל"ן הגדולה העומדת למכירה שם כיום. במחיר מינימום של 3 מיליון דולר, שלוש החלקות המוצעות למכירה יכולות להוות אלטרנטיבה נחמדה יותר מהנכס הגדול הקודם שנמכר באתר, עיירת חוטבי עצים כמעט נטושה בקליפורניה.

לקונים המאושרים (שכאמור צריכים להצטייד בכיסים עמוקים במיוחד) שיזכו בהזדמנות הפז לרכוש את הנכס ב-16 בינואר, מחכות בחוף הצפוני מערות נסתרות בהן ניתן לצלול בין האוקיינוס האטלנטי לים הקריבי, חופי טורקיז ונוף מרהיב.

כדרך אגב המחיר המשוער אליו מקווה להגיע המוכר הוא 22 עד 25 מיליון דולר.

לאלו מכם המעונינים להימנע מהטרחה הכרוכה בהשתתפות במכירה פומבית, תמיד עומדת כמובן האפשרות לקנות או לשכור אי דרך אתר Private Islands Online, המציע במרכולתו איים מכל קצוות תבל לכל המרבה במחיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by