ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שובו של הרעש 
 
 אין להם אלוהים   
 
מערכת חיים ברשת

כל ציידי הטרנד מתבקשים להקשיב: בקרוב ישטפו את עולמנו בני תשחורת שנושאים על גבם תיקי-רמקולים אימתניים שישמיעו בריטני בפול ווליום. לא כיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם, כששחורים באמריקה רצו להגיד משהו דרך מה שהם שמעו, הם נהגו להסתובב עם טייפים אדירי רמקולים, מפיצים את בשורת ההיפ-הופ הלוחמני שלהם בגטאות ומעבר להם. אחר-כך הרעיון הפיץ את עצמו והפך לאופנה של אנשים לא מנומסים סתם, שהיו הולכים ומשמיעים את בשורת ה-New Kids on the Block המשעממת שלהם לכל מי שלא רצה לשמוע. אחר-כך הפכה הצנעה שבווקמן ויורשיו לאופנתית יותר.

עכשיו מאיימים הרמקולים לצאת מהאוזניים, לגדול, ולהפוך לאופנה מטרידה להפליא. הכל מתחיל, כדרכן של אופנות מעצבנות, ביפן, שם חברת הרמקולים FPS, המתמחה בהשטחת רמקולים, מתכננת להוציא קו מוצרים הנשען על יכולה להשטיח את משמיעי הרעש. מכל הסדרה, המוצר שנראה כמו הלהיט הבא, הוא תיק גב הנושא עליו שני רמקולים, אליהם ניתן לחבר כל CD נייד, שישמיעו את היצירה האהובה על הנושא, בפול ווליום.

המערכת הניידת קשיחה, קלה ועמידה בפני מים. כמו בכל תיק גב שמכבד את עצמו, גם בשל FPS יש תאים, שיכולים לאכלס את הדיסק-מן או המיני-דיסק, כמה דיסקים להחלפה ואפילו איזה ספר. בארץ זה בטח יבהיל את אנשי ה"יש לך נשק?" המאבטחים בניינים, אבל הם יתרגלו. מי שלא בטוח יתרגל הוא האזרח הרגיל, שהצליח למגר את עשן הסיגריות מהאוטובוסים ומהמסעדות, ושיאלץ עכשיו לעמוד בפני מתקפת צלילים של אנשים שטעמם מוכתב על ידי האופנה האחרונה (שאם לא כן, לא היו נושאים את המפלץ המעוצב), זו בדרך כלל גורסת מוזיקה גרועה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by