ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לוח שנה עברי בכל מקום 

לוח שנה עברי בכל מקום

 
 
רן יניב הרטשטיין

אם אתם מסתמכים על לוחות שנה ממוחשבים כדי לנהל את חייכם, בוודאי גיליתם שרובם ככולם אינם כוללים את חגי ישראל. כדי שלא תחמיצו אפילו יום חופש אחד, ריכזנו עבורכם הוראות לשילוב כל המועדים הדתיים והלאומיים בכל התוכנות והשירותים המקוונים. מדריך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריכזנו עבורכם הוראות לשילוב של מועדי החגים היהודיים בכל תוכנות לוח השנה ולוחות השנה המקוונים שהצלחנו לחשוב עליהם, כדי שיותר לא תפספסו אפילו יום חופש אחד.
 

כמה חגיגי

 
לפני שנתחיל, צריך לבחור בדיוק איזה לוח שנה אנחנו רוצים. כדי להשתמש בהם, העתיקו והדביקו את הכתובת שלהם לתוך תוכנת לוח השנה שלכם לפי ההוראות בהמשך.

הלוח הכי טוב שמצאנו הגיע מהבלוג של ריאן פארק. הוא מכיל רק את החגים היהודיים החשובים (בהם יש חופש מהעבודה) עד 2010, בלי מיני איזוטריה רוחנית כגון צום עשרה בטבת או שבת נחמו. עם זאת, שימו לב - אלו רק החגים היהודיים. יום השואה, יום הזיכרון לחללי צה”ל, יום העצמאות ושאר מועדים לאומיים לא מופיעים בלוח השנה הזה.

קישור מקוצר: http://urltea.com/1hhm

באתר Hebcal אפשר להרכיב לוח שנה מותאם אישית לשנה אחת, עם שמות אירועים באנגלית, שיציג גם את ימי האבל והחג הלאומיים. מועדי ברירת המחדל כוללים הרבה זבל לא נחוץ, אבל לפחות אפשר לסנן את ימי ספירת העומר וראשי חודשים עבריים.

בתום יצירת לוח השנה תקבלו מ-Hebcal כתובת שתוכלו להדביק.

באתר מוזילה אפשר למצוא לוח שנה עם שמות אירועים בעברית, אבל הוא מכיל את כל המועדים המיותרים וכפי הנראה נפסק באפריל 2008.

קישור מקוצר: http://urltea.com/1hho

אפל מציעה לוח שנה מקיף ומלא עוד יותר, עם שמות אירועים באנגלית.

קישור מקוצר: http://urltea.com/1hhp

אם אתם רק רוצים להעיף מבט על החגים העבריים מבלי להוסיף אותם ללוח השנה שלכם, נסו את לוח השנה באתר רוטר.נט.
 

לוחות שנה אחרים

ההוראות להוספת לוחות חגים ומועדים מתאימות גם ללוחות שנה אחרים. באתרים כמו iCalShare תוכלו למצוא כתובות של עשרות לוחות שנה בנושאים שונים, כמו אירועי ספורט, סרטים, תאריכים היסטוריים ועוד.
 
 

iCal

iCal של אפל. ביחרו, הוסיפו ולחצו OK (צילומסך)
 iCal של אפל. ביחרו, הוסיפו ולחצו OK (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-iCal תחת OS X, פתחו את iCal ובחרו את האפשרות Subscribe מתוך התפריט Calendar. בחלון שיופיע, הדביקו את כתובת לוח השנה מתוך אחד הלוחות הנ”ל, ולחצו על Subscribe. אחרי סיום הורדת לוח השנה, בחרו את אפשרויות העדכון הרצויות ולחצו על OK.
 

Google Calendar

Google Calendar. הדביקו את הלוח הרצוי (צילומסך)
 Google Calendar. הדביקו את הלוח הרצוי (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Google Calendar, לחצו על החץ שליד המילה Add ברשימת לוחות השנה בצד שמאל, ובחרו באפשרות Add by URL. הדביקו את כתובת לוח השנה בחלון שיופיע ולחצו על Add.
 

Yahoo Calendar

Yahoo Calendar (צילומסך)
 Yahoo Calendar (צילומסך)   
להוספת חגים ומועדים יהודיים ל-Yahoo Calendar, לחצו על Options ולאחר מכן על Holidays. בשורה Category בחרו את האפשרות Religious, סמנו את השורה Jewish ולחצו על Add. אם ברצונכם להסיר מלוח השנה מועדים של ארה”ב, סמנו את השורה US תחת Your Holidays, ולחצו על Remove. לחצו על Save לאישור.

שימו לב - אפשרות זו לא כוללת את ימי האבל והחגים הלאומיים כמו יום השואה או יום העצמאות. כדי להוסיף ל-Yahoo Calendar את אחד מלוחות החגים והמועדים הנ”ל, המירו אותם לפורמט CSV וייבאו אותם לתוך Yahoo Calendar לפי ההוראות כאן.
 

30Boxes

30Boxes. גם תומכים ביהודים (צילומסך)
 30Boxes. גם תומכים ביהודים (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-30Boxes, לחצו על Settings ועברו ללשונית Web Stuff. בתחתית העמוד תחת הכותרת My Web Calendars, הדביקו את כתובת לוח השנה בשורה new Web Calendar.
 

Plaxo (לשעבר Hipcal)

Plaxo. חגים ביהודית (צילומסך)
 Plaxo. חגים ביהודית (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Plaxo, לחצו על Calendars בתחתית העמוד ובחרו באפשרות Share and Manage. בחלון שיפתח, עברו ללשונית Subscribe to iCal, והדביקו את כתובת לוח השנה בשורה Calendar Address. בחרו את האפשרויות הרצויות עבור לוח השנה החדש ולחצו על Subscribe.
 

Zimbra

Zimbra. הזינו שם ללוח (צילומסך)
 Zimbra. הזינו שם ללוח (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Zimbra, לחצו על החץ שליד הכפתור New ובחרו באפשרות Calendar. סמנו את השורה Synchronize appointments from remote calendar, והדביקו את כתובת לוח השנה בשורה URL. הזינו שם ללוח השנה בשורה Name ולחצו על OK.
 

Kiko

Kiko. לוח שנה מקוון (צילומסך)
 Kiko. לוח שנה מקוון (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Kiko, לחצו על Manage Feeds בסרגל הצדדי בצד שמאל, ולאחר מכן לחצו על Add Feed. בחרו שם עבור הלוח בשורה Name והדביקו את הכתובת שלו בשורה RSS or iCal Feed. לחצו על Add לסיום.
 

Sunbird או Lightning

אפשר גם במוזילה (צילומסך)
 אפשר גם במוזילה (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Sunbird, תוכנת לוח השנה של פרוייקט מוזילה או ל-Lightning, תוסף לוח השנה של Thunderbird, עברו ללשונית Calendars בסרגל הצדדי בצד שמאל ולחצו בתוך רשימת לוחות השנה עם כפתור העכבר הימני. בחרו ב-New Calendar מתוך התפריט וסמנו את השורה On the Network.
 

Palm Desktop

להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים למחשבי Palm עם מערכת הפעלה Palm OS, השתמשו במחולל לוחות השנה באתר Hebcal, ומלאו את ההוראות המופיעות שם לייצוא ל-Palm.
 

Chandler

הוספת לוח שנה ב-Chandler (צילומסך)
 הוספת לוח שנה ב-Chandler (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Chandler, בחרו את האפשרות Subscribe מתוך התפריט Share והדביקו את כתובת לוח השנה בשורה URL. לחצו על Subscribe לאישור.
 

Windows Calendar

Windows Calendar. חגים נוסח ויסטה (צילומסך מהאתר של מיקרוסופט)
 Windows Calendar. חגים נוסח ויסטה (צילומסך מהאתר של מיקרוסופט)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Windows Calendar תחת ויסטה, בחרו את האפשרות Subscribe מתוך התפריט Share והדביקו את כתובת לוח השנה בשורה Calendar to subscribe to. לחצו על Next ומלאו את ההגדרות בהתאם לצורך. לחצו על Finish לסיום.
 

אאוטלוק 2007 ו-2003

מוסיפים חגים לאאוטלוק. למה הם לא שם? (צילומסך מהאתר של מיקרוסופט)
 מוסיפים חגים לאאוטלוק. למה הם לא שם? (צילומסך מהאתר של מיקרוסופט)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים לאאוטלוק, פיתחו את תפריט Tools ובחרו באפשרות Options. עברו ללשונית Preferences, לחצו על Calendar Options, ולאחר מכן לחצו על Add Holidays. סמנו את השורות Israel להוספת ימים לאומיים כמו יום הזיכרון ליצחק רבין או יום העצמאות ו-Jewish Religious Holidays, להוספת חגים יהודיים. במידת הצורך, הסירו את הסימון מהשורה United States כדי למחוק את החגים של ארה”ב מלוח השנה.

עבור גירסאות מוקדמות יותר של אאוטלוק, הורידו את לוח השנה העברי של Gassner Enterprises.
 

Entourage 2004

Entourage. חגים לאומיים (צילומסך)
 Entourage. חגים לאומיים (צילומסך)   
להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Entourage 2004 תחת OS X, פתחו את התפריט File ובחרו באפשרות Import. סמנו את השורה Import Holidays ולחצו על החץ ימינה. ברשימה שתופיע, סמנו את השורות Israel להוספת ימים לאומיים כמו יום הזיכרון ליצחק רבין או יום העצמאות ו-Jewish Religious Holidays, להוספת חגים יהודיים. לחצו על החץ ימינה ולאחר מכן לחצו על OK ועל Finish לסיום.
 

Lotues Notes

להוספת לוח חגים ומועדים יהודיים ל-Lotus Notes, מלאו את ההוראות במדריך הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by