ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
הנהלת הפורומים
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חדש בנענע - רוחניות

 
הפורומים הרוחניים עוברים דירה ונוחתים באשכול חדש המוקדש לרוחניות.
התחברו לעצמכם
 
 
פורום מיסטיקה - חובבי המיסטיקה מוזמנים לדבר על מיסטיקה, אנרגיות, התחברות לעצמכם, מדיטציה ושימוש בדמיון מודרך על מנת לרפא את עצמכם.

פורום מאגיה - מזמין אתכם לפתח את הידע המאגי שלכם, להמליץ על ספרות מקצועית שתעזור בהתפתחות האנרגטית, ללמד על שימושים מאגיים בצמחים ואבנים, ועוד.

פורום אסטרולוגיה - הפורום מיועד לכל המתעניינים באסטרולוגיה: מתחילים, מתקדמים ומקצועניים, לספקנים ולמאמינים, ללא הבדלי מין, דת או השקפה אסטרולוגית. מטרתו להיות מקום לדיון בסמלים האסטרולוגיים, טכניקות והשקפות אסטרולוגיות ופרשנויות למפות.

פורום טנטרה - טנטרה היא תהליך ארוך שמתחיל באהבה עצמית, קבלה עצמית והתמסרות ללא דאגה. הפורום נועד לתת במה לכל המחפשים להיפתח, להשתחרר מהעבר, להניח את האגו בצד כדי להתחיל לחיות, להתנתק ממעצורים ומחסומים המונעים מאיתנו להתקדם לאן שחשקה נפשנו.
 
פורום טארוט - לטובת שוחרי קלפי הטארוט, פורום לדיון, יעוץ, הדרכה ושתוף פעולה הדדיים בכל הנושאים הקשורים ו/או הנושקים לקלפי הטארוט כמו נומרולוגיה, תורת האותיות, עץ החיים, מיתולוגיה, תורת הצבעים ועוד.

פורום קריאה בכף היד - אבחון פסיכולוגי לפי כף היד בשיטת בכירולוגיה פסיכודיאגנוסטית. הידיים מספרות לנו פשרן של חרדות, חששות, דפוסי התנהגות קבועים, כעסים ועוד. בפורום תוכלו ללמוד יותר על עצמכם ועל הבחירות שלכם בחיים.

פורום עיסוי ורפלקסולוגיה - נועד לתת מקום להידברות והחלפת מידע מקצועי ואמין בנושא עיסוי שוודי, הוליסטי, ארומטי ועוד, ולהגברת המודעות ליכולות הריפוי של הרפלקסולוגיה.

בואו להשתתף בפורומים הרוחניים וללמוד עוד על עצמכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by