ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היזהרו מ-Wi-Fi 

היזהרו מ-Wi-Fi

 
 
מחשבים נענע 10

ממשלת גרמניה מזהירה את האזרחים מפני חשיפה לרשתות אלחוטיות מבוססות Wi-Fi, וממליצה להשתמש בחיבור אינטרנט קווי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת גרמניה הזהירה לפני מספר ימים את האזרחים מפני שימוש תדיר מדי ברשתות Wi-Fi אלחוטיות, זאת, מאחר שהטכנולוגיה הפופולרית עלולה לסכן את בריאותם, כך מדווח אתר ה-Independent.
 
 
הגוף הרשמי הממונה בגרמניה על הגנה מפני קרינה גם מייעץ לאזרחים להשתמש בטלפונים קוויים במקום סלולריים, ומזהיר מפני "ערפיח חשמלי" הנפלט ממגוון מכשירי אלקטרוניקה נפוצים אחרים, כמו שמיכות חשמליות, מוניטורים לתינוקות ועוד.

האזהרה הגורפת ויוצאת הדופן (שזכתה לביקורת נוקבת מצד אתר Wi-Fi Net News) מגיעה בעקבות סדרת שאילתות שהגישו חברי מפלגת הירוקים בפרלמנט הגרמני בנושא. השר לאיכות הסביבה אף המליץ שהציבור ייחשף "מעט ככל האפשר" לקרינה שמקורה בנתבים וחיבורים אלחוטיים מבוססי Wi-Fi באמצעות התחברות לאינטרנט חוטי.

Wi-Fi (קיצור של Wireless Fidelity), היא טכנולוגיית תקשורת אלחוטית שנחשבת בטוחה יותר לעומת סלולר למשל, ובשנים האחרונות הפכה נפוצה בערים רבות בעולם. בתי אב רבים עושים כיום שימוש בנתבי Wi-Fi כדי להתחבר לאינטרנט ממספר מחשבים באופן אלחוטי.

ה- Independentמדווח כי גם חברי פרלמנט בבריטניה עושים מאמצים לקדם מחקרים אודות רמת הקרינה של רשתות Wi-Fi, בעיקר כאלו הפרושות בבתי ספר ברחבי המדינה. עם זאת, פלוריאן אמריך, מהמשרד הפדרלי להגנה מפני קרינה, מסרה כי האזהרה אינה מבוססת על ממצאים קונקרטיים, אלא על העובדה שמדובר בטכנולוגיה חדשה שהציבור חשוף אליה, וטרם נחקרה דיה כדי לדעת אם אינה מסוכנת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by