ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שבו בשקט! – אתרי השבוע 
 
 למה תמיד צריך לנקות אחריכם?   
 
הילה בקמן

אגודה נגד השתנה בעמידה, ניתוח אישיות בישבן, צילומי מעצר של אנשים רגילים ודוגמניות במסיכות אב"כ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mothers Against Peeing Standing Up

הסתובב והתכופף – ואומר לך מי אתה
 הסתובב והתכופף – ואומר לך מי אתה   
ארגון שחותר להפסיק את תופעת ההשתנה בעמידה, לתמוך בקורבנות (אלו שצריכים לנקות אחר כך) ולמנוע את הפרגמנטציה הלא רצויה של זרם השתן. באתר תמצאו הפרכות של המיתוסים המוטעים - 1. אף אחד לא יכול להשתין בעמידה ולא לטפטף 2. פעילות זו גובה קורבנות. כמו כן מכיל האתר פוסטרים ניתנים להדפסה לתזכורת, סרט צהוב להורדה לאות הזדהות ולהפצת המסר, וקישור למידע על הגדלת פין טבעית שעשויה למזער את הנזק (ככל שהפין ארוך יותר, המרחק מתקצר והדיוק גובר).
 

Arse2.tk

עושה לכם חשק?
 עושה לכם חשק?    
מיציתם כבר את כל האפשרויות שמבטיחות הצצה אל עולמכם הפנימי (גרפולוגיה, קריאה בכף היד, קריאה בקפה, תקשור, מפה אסטרולוגית וכו')? מי שמעוניין לדעת מה אומר עליו התחת שלו, מוזמן לשלוח צילום אל הכתובת הזאת, ולקבל ניתוח אישיות בחינם. האם מדובר במומחה לקריאה בטוסיק או בשרלטן פטישיסט, שמנצל את תמימותם של אנשים שרוצים לדעת יותר על עצמם, לסיפוק צרכיו השפלים? אין לדעת.
 

Bathroom Mania

בהחלט לא היום שלה
 בהחלט לא היום שלה   
המעצב ההולנדי מייק ואן שינדל מוכיח שאפשר למתוח את הגבולות המוכרים של עיצוב חדרי אמבטיה (מעבר להתפרעות עם האריחים, המרצפות, ווילון האמבטיה), וליצור בתוך חדר ההיגנה הקטן עולם פנטסטי שאמור לקחת את המשתינים והמתקלחים למחוזות אחרים - נחשקים יותר (על ערכם האסתטי של עיצוביו אפשר להתווכח). העיצובים כוללים משתנת פה חושנית, מתלה מגבות אנושי, אמבטיה מערסלת ושירותים עציציים.
 
 

The Smoking Gun - Archive

במקרה הכינותי מראש?
 במקרה הכינותי מראש?   
בעבר הצגנו במדור זה תמונות מעצר של מפורסמים שאסף המגזין The Smoking Gun. אותו מגזין מציג את צילומי המעצר החביבים עליו מהשנה החולפת של גברים וגברות פורעי חוק אלמוניים, שצריכים לקבל הכרה ולזכות לתהילה בזכות 'השיער הנורא שלהם, בגדיהם המצערים, תצוגת התחבושות, וחיוכיהם המטופשים'. בנוסף מכיל הדף קישורים לפשיעות ותביעות ביזאריות, ואת גלריית המפורסמים מתא המעצר.
 

GetCrafty

מי מסתתר מאחורי המסיכה?
 מי מסתתר מאחורי המסיכה?   
מדריך למגוון משימות עשה-זאת-בעצמך דלות תקציב ומאמצים - למעוטי אמצעים שאינם רוצים לעבוד קשה. שוכבות לכם בארון טישרטס שמסיבות שונות אינן ראויות ללבישה? עכשיו אתם יכולים להפוך אותן בקלי קלות לתחתונים שיפארו לכם את הטוסיק. גלו איך עושים יין בעזרת פריטים המצויים בכל בית, איך עושים חגורת מקרמה בסבנטיז-סטייל, איך מכינים את הבראנץ' (ארוחת בוהריים - בוקר/צהריים) המושלם לחבריכם (שיאהבו אתכם לנצח בזכותו), איך יוצרים אריזות מתנה מקוריות ועוד. אז הפשילו את השרוולים, ולעבודה.
 

Models in Masks

 
רוחות מלחמה מנשבות לכיוונינו ואלה מביאות אתן גם את סכנת הנשק הכימי שמרחפת מלמעלה וגורמת לנו לרוץ לעמדות הרענון הקרובות לביתנו. בעזרת החידון הבא תוכלו להתנחם (על אף שזאת רק אשליה) בכך שישנן מפורסמות ומצודדות שעוטות גם הן מסיכות גז לאות הזדהות אתנו, ואפילו להעביר את הזמן בחדר האטום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לענות על השאלה: מי מסתתרת מאחורי המסיכה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by