ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וואלה ו-MSN ישראל מעכבות השקת שירותי ISP 
 
 
מערכת חיים ברשת

שתי החברות אשר קיבלו רשיון הפעלה להספקת שרותי אינטרנט והצהירו בעבר על כוונתן לעשות כן עד סוף 2002, החליטו לדחות את הנושא עד להודעה חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החברות וואלה ו-MSN ישראל שזכו שתיהן ברישוי לאספקת שירותי אינטרנט (ISP) במהלך השנה שעברה, דוחות את כניסתן לשוק זה, הסובל מהאטה יחסית בחודשים האחרונים, ומעדיפות להתמקד בהכנסותיהן לטווח הקצר – כך דווח היום בעיתון הארץ.

בשתי החברות מונו לאחרונה מנכ"לים חדשים, אשר בניגוד לקודמיהם בתפקיד אשר הכריזו על כוונתם להשיק שירותי ISP עד סוף שנת 2002, נמנעים מנקיטת צעד זה.

מנכ"ל וואלה הנוכחי, אילן ישראלי, אמר כי החברה החליטה לדחות את השקת השירות למועד לא ידוע. החברה קיבלה את רשיון אספקת שירותי גישה לאינטרנט מידי משרד התקשורת בדצמבר 2001. אורי אדוני, מנכ"ל משותף ב-MSN ישראל, שקיבלה רשיון דומה באמצע 2002, הגיב על דחיית השקת השרות: "לא ויתרנו על הרעיון, אבל איננו מאמינים בהקשת מוצר שאין לו יתרון בשוק".

גם בוואלה וגם ב-MSN ישראל ניתנו מספר סיבות שונות לדחיית הצעד העסקי, אך ככל הנראה הסיבה העיקרית נעוצה במחסור במזומנים מיותרים למימון הכניסה לשוק, צעד שנחשב להרפתקני משהו בהתחשב במצב המשק כיום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by