ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מגלה את האינטרנט 
 
 בא לשכונה בחור חדש   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט עומדת לשווק את ערכת המדיה החדשה שלה ישירות באינטרנט. למשווקי התוכנה יש עכשיו הרבה מהמשותף עם חברות התוכנה הקטנות: גם הם עומדים בסכנת הכחדה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערכת המדיה הדיגיטלית של מיקרוסופט (Plus Digital Media Edition), ערכה המתלבשת על מערכת ההפעלה חלונות XP, עומדת להיות המוצר הראשון אותו מציע מונופול התוכנה למכירה און-ליין.

הצעד של מיקרוסופט, המתוכנן לשבוע הבא, יכול לבשר ידיעות לא קלות למשווקים בתחום התוכנה. יש תחום צר מאוד של מוצרים היכולים להיות משווקים דרך הרשת, מוזיקה, סרטים ותוכנה. בדיוק הענף עליו יושבים היום כל משווקי התוכנה, קטנים כגדולים – כניסתה של מיקרוסופט לשוק זה, אינה נראית מבטיחה במיוחד לגורמים אלו.

מיקרוסופט אומרת כי ערכת המדיה האמורה לעלות לרשת ב-7 בינואר תהיה "המוצר השלם הראשון של מיקרוסופט המוצע להורדה דרך משווקי און-ליין". אך גם המשווקים הללו נמנים עם אלו היכולים להפגע מהצעד של מיקרוסופט. אחד מהמשווקים הללו, שהעדיף לשמור על אנונימיות מסר לאינקוירר "מן הסתם מיקרוסופט תוכל להציע את מרכולתה און ליין בשלב מסוים בעתיד", "דבר שיוציא אותנו מחוץ למשחק".

המעבר של מיקרוסופט לכיוון שיווק ישיר, מעוכב אך ורק ע"י המחסור היחסי ברוחב פס ברוב השווקים המתפתחים אליהם היא לוטשת את עיניה. ולכן תזמון הצעד הוא קריטי מבחינת החברה, להצליח להרים תשתית פועלת ויציבה עבור המשווקים ועבור הלקוחות. ולמרות שהיא לא אמרה זאת בראש חוצות, עשויה מיקרוסופט להיות מעוניינת למכור את תוכנותיה באופן ישיר, ללא התיווך של משווקים.

בינתיים, מיקרוסופט מריצה את הניסוי בעזרתם של מספר משווקים שהם אלו שמציעים את המוצר להורדה. משווקים המשתתפים במכירה יעבדו כשבראשם עכשיו המנטרה הידועה מעולם התוכנה: "או שהם יהרסו אותנו בסופו של דבר, או שהם ייקנו אותנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by