ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משחקים אסורים 
 
 סקס סמים ורוקנ`רוגעלך   
 
מערכת חיים ברשת

חקיקה חדשה באירופה באה להגן על הגיימרים הצעירים. מי שימכור את המשחק הלא נכון לילד עם הורה עצבני עשוי למצוא עצמו בכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האיחוד האירופי הוציא חוק מנחה חדש לדירוג משחקי וידאו. הדירוג החדש יכלול שש קטגוריות: אלימות, סקס, סמים, פחד, הפליה וניבולי פה. הדירוג בא להגן, כמובן, על נפשם הרכה של ילדי אירופה, לאור גל מחאה גדול מצד הורים מודאגים, שהחל לאחר משחקים אלימים במיוחד סטייל GTA.

עיתון האובזרבר הבריטי מדווח הבוקר על כך כי החוק המנחה החדש, ישמש כחוק גג, מעל לחוקים המקומיים לדירוג בכל מדינה ומדינה באיחוד. הדירוג החדש, שייכנס לתוקף בחודש אפריל 2003, יסווג את המשחקים לכאלו הראויים למשחק ע"י בני 7+, 12+, 16+ ו-18+.

אנשים אשר ימכרו משחקים "אלימים ומסוכנים" לילדים שאינם מוכנים עדיין לספוג אלימות דיגיטלית זו, עשויים למצוא עצמם מאחורי סורג ובריח או לשלם קנסות שאין עליהם תקרה מקסימלית (הרבה יותר משתלם למכור לילדים סיגריות, כך מסתבר).

האקט החקיקתי הזה, אשר נעשה בעצה אחת עם פדרצית התוכנות האינטראקטיביות האירופית (ISFE) בא, כך על פי בכיר בפדרציה על מנת "שתעשיית המיליארדים של משחקי המחשב באירופה תראה אחריות חברתית גדולה יותר". מעניין יהיה לראות איזה דירוג יקבל משחק המחשב "America Armies" הבא לעודד צעירים להתגייס לשירות הכוחות המזוינים של הדוד סם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by