ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יותר טוב מלהתנשק בחצות 
 
 להתנשק זה ללוזרים שאין להם אינטרנט. באמת   
 
עמיחי יעקובי

כך תעבירו בכיף את ליל הסילבסטר באינטרנט ותפתחו כמו שצריך את השנה החדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם הוא לא מתנשק
 גם הוא לא מתנשק   
כמו בכל סילבסטר, גם השנה יש לי את שתי התוכניות שלי איך להעביר את הלילה הגדול, וכרגיל – אחת מהן פשוט חייבת להצליח, אני כבר מקצוען בעניינים האלה.

תוכנית א': אני במסיבה הכי נחשבת בעיר, מסביבי דוגמניות שאתם רואים רק במגזינים, הדי/ג'יי מביא אותה עם הטראקים שאפילו עוד לא יצאו בחו"ל, ואז – בדיוק בחצות, לפני שאני מספיק להבין מה בדיוק קורה, אחת היפהפיות המדהימות האלה, נצמדת אלי, לוחשת לי בתשוקה: "עמיחי שלי, אני רוצה אותך, אני פשוט חייבת אותך עכשיו", מתכופפת אלי ומדביקה לי נשיקה מצלצלת, ארוכה ורטובה שמסחררת אותי לגמרי. אני מרגיש את הידיים שלה נדחפות בחשקנות מתחת לבגדים שלי, ואם הכל ילך כמו שצריך, אולי השנה אני אפילו לא אתעורר ואדע סוף סוף איך התוכנית הזאת נגמרת.

תוכנית ב': אני בבית, גולש בטרנינג באתרי סקס, מסביבי שתי החתולות שלי, ובדיוק בחצות… האמת שבדיוק בחצות לא קורה כלום. סתם עוד לילה סטנדארטי באינטרנט.

אם קראתם עד עכשיו בתשומת לב, ודאי הצלחתם די בקלות לעלות על זה שהאופציה השנייה לא יכולה לקרות באמת. לילה סטנדארטי באינטרנט? מה פתאום?! כמו בכל סילבסטר גם השנה אני מכין לי (ואתם כמובן מוזמנים גם) מראש רשימת אתרים שיבטיחו חגיגת גלישה מרגשת ובלתי נשכחת, הלינקים שישמחו אותי וישמרו אותי במצב רוח חגיגי, ומצידי שכולם יתנשקו.

קבלו בבקשה את שבעת האתרים שיעבירו לכם את הסילבסטר:

ספיידרמן רוקד את ריקוד הקטשופ
סיכום השנה האולטימטיבי בקליק אחד. איחוד גאוני של שני הלהיטים הגדולים שעשו את 2002.
 

משחק הרכבת

שתי רכבות יוצאות מנקודה אחת. מתי הן יתנשקו?
 שתי רכבות יוצאות מנקודה אחת. מתי הן יתנשקו?   
כדי להמחיש איך הזמן רץ בחיים, ואיך צריך כל הזמן להתגבר על מכשולים חדשים – צריך להקליק על הריבועים כדי לסובב אותם ולהבטיח שהרכבת תמשיך בנסיעה חלקה ורצופה. הצלחנו? משעמם? מצד שמאל אפשר להעביר את הרכבת למצב דהירה מהיר, מה שמבטיח, מתח, עצבנות וכמובן משהו שיסיח את המחשבות מזה שכל העולם חוץ מאיתנו מתנשק עכשיו. טווו טווו.
 

מקהלת הכלבים המפליצים

לא מתנשקים, אבל מפליצים. יותר עדיף
 לא מתנשקים, אבל מפליצים. יותר עדיף   
יש ריח של שנה חדשה באוויר. האתר הזה לא רק מפתח יצירתיות, דימיון ושמיעה מוסיקלית, הוא גם מגדיר מחדש את גבולות האנינות וטוב הטעם (אני שומע קולות של נשיקות? או שזה רק נדמה לי?)
 
 

מה השיר שצעד במקום הראשון כשנולדת?

צעד במקום הראשון בפעם האחרונה שעמיחי התנשק :-)
 צעד במקום הראשון בפעם האחרונה שעמיחי התנשק :-)   
הרי לא נפתח את השנה החדשה בלי להוריד שיר מהאינטרנט, נכון? הכניסו את תאריך הלידה שלכם, והאתר הזה יגלה לכם מה השיר שצעד במקום הראשון בארה"ב ובבריטניה ביום שנולדתם. תוך 5 דקות עבודה (רמז: קאזה) השיר שלכם גם ינגן במחשב ויהיה הראשון שתשמעו בשנה החדשה.
 

שליטה עצמית

יותר קשה מלמצוא מישהו לנשק בשנה החדשה
 יותר קשה מלמצוא מישהו לנשק בשנה החדשה   
כדי לפתוח את השנה ביד בוטחת – כאן נוכל לבחון את השליטה והיציבות שלנו. המשחק הזה הוא לא רק על מהירות אלא גם על סבלנות. יש להעביר את הכדור מצד לצד בלי להיתקל בקירות לפני שנגמר הזמן. אם שלב 1 נראה לכם קשה, תציצו מה הולך בשלבים הבאים.
 

הכי קרוב לסקס

פורנו? הו לא, לא בסילבסטר
 פורנו? הו לא, לא בסילבסטר   
ובסופו של דבר ברור שגם הלילה הזה הכי קרוב שאני ואתם נגיע לסקס, זה רק עם העכבר – והלילה גולשים בהתרגשות לאתר אריזות הגרביונים. מי יתן והשנה נגיע גם לדבר האמיתי. אמן.
 

הנשיקה

אם כבר נשיקה, אז שיהיה בכבוד
 אם כבר נשיקה, אז שיהיה בכבוד   
תחנה אחרונה לגמרי להלילה, אם כבר נשיקה – אז כמו שצריך. שתי הרוסיות מהצמד
t.A.T.u, שעשו קריירה מחצי שנייה של נשיקה לסבית לוהטת, מראות מה הן יודעות בהופעה חיה (לצפיה: חיבור רגיל / חיבור מהיר). (אזהרה – כמעט כל הקליפ הזה הוא נשיקה אחת ארוכה, אתם בטוחים שזה מה שאתם רוצים לראות?)
 
 
שתהיה שנת 2003 חדשה טובה ומוצלחת לכולנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by