ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החרדים - אחת, ג'יימס בונד - אפס (אפס-שבע) 

החרדים - אחת, ג'יימס בונד - אפס (אפס-שבע)

 
 
אורי ברייטמן

הסוכן החשאי בונד מסוגל לזנק ממסוקים, לצלוף בגדוד אויבים תוך כדי נפילה ולהפיל כל בחורה מהרגליים תוך שניות ספורות - אבל לא להילחם כנגד הציבור החרדי בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג`יימס בונד - בגירסה האסורה לפרסום
 ג`יימס בונד - בגירסה האסורה לפרסום   
"לצערנו, אינך יכול להעלות בפרסום חוצות את הבחורות ללא לבוש הולם. לבוש הולם, על פי ההבנות שהושגו עם נציגי החרדים. נקבע שבכל פרסומי החוצות לא יהיה שום מגע בין נשים לגברים. הנשים תלבשנה חולצות עד מתחת למרפק, ללא מחשופים ולבוש תחתון עד מתחת לברכיים".

"בקיצור, נא `להלביש` את נערות ג`יימס בונד בהתאם על מנת שנוכל לפרסם בזמן".

זה תוכן המכתב שקיבלה חברת גלובוס-גרופ מחברת הפרסום מקסי-מדיה השבוע, לקראת קמפיין הפרסום של הסרט התשעה-עשר בסידרת ג`יימס בונד, "העולם אינו מספיק".

העולם אינו מספיק צנוע, כנראה.
 
סופי מרסו ופירס ברוסנן, בקטע סקסי במיוחד מתוך `העולם אינו מספיק`
 סופי מרסו ופירס ברוסנן, בקטע סקסי במיוחד מתוך `העולם אינו מספיק`   
במה חטא בונד? השחקנית הצרפתייה סופי מרסו (בת שלושים ושלוש, נשואה) מוצגת בפוסטר כשכתפה (החיננית, יש לציין) חשופה באור-יום והיא נשענת, רחמנא ליצלן, על גבו הענוג של הסוכן הבריטי הקריר.

חברת גלובוס-גרופ נאלצה, כמובן, לזרוק חולצה על סופי היקרה ולהכין פוסטר חדש לפרסום. אין ספק שעכשיו יוכלו אזרחים רבים במאה-שערים לנהור לאולמות הקולנוע. יש לכל זה סיבה ברורה.
 
 
ברוסנן עם שתיים מכוכבות הסרט (רויטרס)
 ברוסנן עם שתיים מכוכבות הסרט (רויטרס)   
הרבה כסף מתגלגל סביב אקדחו של אפס-אפס-שבע. תקציב הסרט העפיל לסכום 130 מליון דולר, אבל זה כלום לעומת ההכנסות מסוף השבוע הראשון של בונד בקופות ארה"ב - מדובר בשיא חדש לסרט ג`יימס בונד - שלושים וחמישה מליון דולר, לא פחות.

בסך הכל הכניסה הסידרה כולה קרוב לשלושה מיליארד דולר בשלושים ושבע השנים בהן היא מוקרנת.

ולמרות ההצלחה, לסוכן הסקסי יש ממה לחשוש. על פי כתבה שהתפרסמה לא מזמן במגזין האמריקני `יו-אס-ניוז`, הסי-איי-איי (CIA) כלל לא מחפש טיפוסים כמו מר בונד אלא בעיקר מדעני מחשב, מהנדסים, דוברי ערבית וסינית, ובעיקר - נשים.
 
גיל מדאירוס, מנהל הגיוס של הסי-איי-איי האמריקני, אומר ש"גברים לבנים בולטים יותר מדי בשטח במקומות רחוקים מארצות הברית". על פי מדאירוס, משימות סוכני הסי-איי-איי כיום מתמקדות יותר בפלישה לקיני טרוריסטים בסודן ומאורות-סמים בקולומביה, הרבה יותר מאשר חדירה לשגרירויות ברוסיה.

כמה מרוויח סוכן סי-איי-איי ממוצע? בין 32 אלף לחמישים אלף דולר בשנה, בתחילת דרכם. כמובן שפירס ברוסנן, שנכנס לנעליו של בונד בפעם השלישית ב`העולם אינו מספיק`, לא יכול להתלונן על תנאי השכר שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by